צפיה בהודעה בודדת
ישן 26-01-15, 20:36   #8
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי musanony צפה בהודעה
ניגרי אתה יכול להסביר בבקשה בקצת יותר פירוט מה הופך את יוני, שהוא ללא ספק מפתח גוף מצוין ואולי גם אדם טוב, לראוי לתפקיד נשיא האיגוד?
מה הוא באמת עשה בענף, מאז 2007, חוץ מלהיות מתחרה?

אם אתה לא רוצה להסתבך עם אף אחד, אפשר גם בפרטי בפייסבוק "eran ilbbfan". תודה.

שיהיה ברור, אני לא תומך באמנון. הצורה שבה נוהל האיגוד מאז 2009, מעלה ספקות גדולים באשר ליכולת שלו להחזיק בתפקיד הנשיא או יושב הראש...
אבל למה יש רק אופציה אחת? חברי האיגוד לא היו יכולים לבחור מישהו אחר ולהמליץ עליו לנשיאות העולמית?

שני הטוענים לתפקיד מדווחים בעמודי הפייסבוק שלהם כי נבחרו באופן דמוקרטי על ידי חברי האיגוד בישראל (שהם???),
שניהם טוענים כי נבחרו "פה אחד", אבל איך זה יכול להיות? זה לא יכול!
כל מה שזה מוכיח, זה שבשני המחנות נעשה הליך לא תקין במטרה לעקוף את הצורך בבחירות אמיתיות שבהם היו יכולים לקחת חלק גם אנשים נוספים, אולי מתאימים יותר ובעלי ניסיון רב יותר.
אם יוני האנה ראוי או לא זה לא משנה כי באקט הזה, לפי דעתי לפחות, הוא איבד הרבה נקודות אמינות.

כיוון שאני לא חבר נאב"א אני לא אתערב במה שקורה שם
כמשקיף מהצד, אם האופציות הם אמנון או יוני, אז חד משמעית ארצה לראות את יוני לוקח את האיגוד
האם יש עוד אופציות?
לא יודע
אם הייתי חלק מזה, אולי הייתי מתעניין בכל הפרוצדורה
צריך לזכור שלא כל אחד רוצה לקחת על עצמו איגוד, זה חתיכת כאב ראש, אל תשכח את זה

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט