אשכול: מלחמה !!!!!!
צפיה בהודעה בודדת
ישן 04-11-06, 13:01   #51
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני
ברירת מחדל בושה וחרפה הדיעות כאן בפורום

קודם כל, דיעות מטופשות ציפיתי מילדים קטנים אבל לא ממך עומרי. כגודל הציפייה גודל האכזבה. מילא חבורה של עילגים בני 15 (כן באדיבילדר אני מדבר אלייך) - אבל אדם חושב שלא מונחה ע"י הדבר הנוראי ביותר שהומצא ע"י האדם, דת, ומחליט להתנגד למצעד רק בשם "ערכים ישנים" ובשם "כבוד לתושבי העיר"?

לגבי הומואים באופן כללי, חכו ילדים, יש אנשים שמגלים את זה בגיל מאוחר יותר. תסתכלו טוב טוב על עצמכם ותחשבו שמעל ל10 אחוז מהאוכלוסיה הם הומואים, ואחד מהילדים הקטנים כאן שעוד לא נגע בכוס הולך להיות הומו. אולי אתה באדיבילדר?

עצם קיום המצעד הוא דבר שאני באופן אישי חושב שהוא מטופש ומדחיק את אוכלוסיית ההומוסקסואלים משאר האוכלוסיה של המדינה. אין לי שום בעיה עם הומואים, אבל כאלו שמתנהגים בצורה מוחצנת פשוט דוחים אותי, והם אלו שבד"כ מרכיבים את המצעדים השונים האלו. אין סיכוי, בניגוד לתלאביבים אחרים, שתתפסו אותי בעצרת כזו לשם "תמיכה". אני חושב שמלכתחילה אין מה לחגוג נטיה מינית.

א-ב-ל, אם הם בחרו לצעוד ברחבי העיר וקיבלו אישור מהמשטרה, אין סיבה שלא יתקיים מצעד כזה. יום חג ומוסיקה ושומדבר שגורם למישהו נזק. הם לא הולכים במצעד, תופסים סטרייטים תמימים, ומזיינים אותם על המשאית של שיראזי. הם הולכים ורוקדים וחוגגים כמו שמותר לכל אדם במדינה. קצת מזכיר את המשאיות של החב"דניקים.

בניגוד לחרדים הטמאים שהם הסרטן של המדינה, עלוקות, שאין לי שום בעיה שישבו בירושלים (כמה שיותר רחוק ממני יותר טוב), ההומואים עושים צבא. גם בסיירות כמו שאמרו, קורעים את התחת (דו משמעות) בשביל המדינה הזו. הם הרוויחו את הזכות ללכת ולחגוג באיזה עיר שיבחרו. למה בחרו דווקא את ירושליים? מצידי שזה יהיה בשביל הפרובוקציה, לא ממש משנה לי. אוכלוסיה של נבלות מסריחות שלא תורמת אף לא דבר אחד למדינה כמו החרדים, הם לא אלו שיוכלו לבוא ולקבול על הקביעה . הם פשוט לא הרוויחו את הזכות.

הלוואי והכל יתפתח לפורענות גדולה, יתן הזדמנות לשוטרים לנפץ קצת גולגלות דוסיות.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק