אשכול: בנץ' חלש
צפיה בהודעה בודדת
ישן 25-12-11, 13:45   #36
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
פורסם במקור על ידי denous צפה בהודעה
עם כל הכבוד אני באמת לא יודע מיזה אד קוהן אבל אני מניח שהוא pl וההתעסקות העיקרית שלו היא בסקוואט ואני חושב שאפשר לראות את זה גם כי הסקוואט יותר חזק מהדדליפט...
אז זה קצת לא חכם שתתן לי נתונים כאלו...
ושוב אני מנסה להגיד לך שבנץ' הרבה יותר מרשים מסקוואט ואני חושב שהדוגמא הטובה ביותר היא התחרות שהייתה לא מזמן מחו"ל שנציגים שלנו לקחו מהארץ..
ילד בן 16 או 18 אם אני לא טועה נכון ? אותו ילד עשה 220-230 סקוואט אני באמת לא זוכר בדיוק אבל הבנץ' שלו היה 130 לחזרה... חלש בהרבה לפי דעתי ממה שהוא צריך להיות והסיבה שזו דוגמא טובה היא כי הילד אכן חזק בצורה מטורפת ברגליים ואני מכבד מאוד באמת כבוד לישראל וזה יפה מאוד.. אבל אם תקח אותו ותתן לו להרים בנץ' אתה תשים לב שמשהו כאן לא בסדר... (שוב כבוד ענק לילד בנץ' 130 לילד בן 16 זה גם הישג אדיר בפני עצמו..)
מרוב שניהיה דבר כזה של אנטי פלג גוף עליון והתעסקות ברגליים אז אתה רואה שחיפים מרימים 120 קילו סקוואט אבל בנץ' 70-80... קצת בדיחה לדעתי...
אבל אחרי הכל אני בפורום כוח ולכן אפשר להבין את העניין.. אני לא חושב שיש בודיבילדר שיש לו הפרשים כאילו במשקלים...
קח את הבילדרים בארץ שאתה מדבר שהיחס משקלים שלהם כמו שצריך ותסתכל את כמות הזמן שהם מתאמנים

קח את ה"ריפטואיסטים" "חברות הזבל" "ssניקים" ותסתכל על כמות הזמן שהם מתאמנים

כמו שאיש התחת אמר לחיצות זה דבר שקשה לפתח ולוקח יותר זמן .. הרבה יותר זמן מפלג גוף תחתון תסתכל כמה שרירים מערבת לחיצה וכמה שרירים מערבת משיכה\סקואט
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט