צפיה בהודעה בודדת
ישן 24-12-10, 08:46   #20
קפטן שלד
משתמש רגיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
איש הלילה אומנם גדול וחזק ואני שחיף חלשלוש אבל הכל צריך לקחת בפרופורציה ולא לחפש בכוח איפה לדחוף עוד קלוריות לפני שאתה יודע איפה אתה עומד, שבלסתי כמו חמור הייתי גדול ושמן, עכשיו אני אוכל לא מעט, אבל לא בהגזמה, מקפיד לא לאכול הרבה פחמימות, כן לאכול הרבה חלבון, ויחסית הרבה שומן ואני כמעט לא משמין (וקל לי להשמין יחסית) צריך להתחיל מתפריט מסויים ולהוסיף בהדרגה לא חוכמה לאכול על 70 קילו כאילו אתה 90, כי אתה תמיד צריך לחשוב לאן אתה מתקדם, לגבי אחוז שומן של מוצרים - שומן זה ממש לא רע, גם שומן רווי, אבל צריך להתחשב בשאר הערכים שמשתנים גם - פחמימות ושומן, אם אתה לחוץ על חלבון ולא חסר לך שומן למשל אז עדיף לעבור למוצרים יותר רזים שמכילים פחות שומן ויותר חלבון לדוגמא, המצב תקף גם להפך... שומן לא בעיה לצרוך יש לא מעט מקורות אבל חלבון לא תמיד קל למצוא אוכל קל (מבחינת שובע) וזול מבחינת כספית אז לפעמים טוב לנצל למקס' את המוצרים שמכילים חלבון שיהיו רזים על הדרך (בשר, מוצרי חלב וכו') אני אישית אוכל גם וגם, ושום צד הוא לא "מוחלט" ונכון הכל עניין של פרופורציות, לא לאכול רק גבנצ 50 אחוז שומן וצנצנת מיונז, ולא להתנזר משומן ולנקות חזה עוף מיובש ....
ל1לז, מזל שאני שלד אחרת הייתי שמן!