צפיה בהודעה בודדת
ישן 24-10-05, 18:59   #38
carlos 4x4
חבר פעיל

גיל:: אמממ כל דבר החל מפיתוח גוף דרך ברייקדאנס והיפ הופ וכלה בספרות המאה ה15 ומדע בדיוני.

ציטוט:
אני לא חושב שיהיה הבדל.
מתאמן אחד יכנס לאימון ויבצע 20 סטים לגב, אחריו יבוא מתאמן אחר ויבצע תוכנית HF\HI Training על חצי גוף שמכילה 20 סטים... מה ההבדל בין השניים?, כלומר, מבחינת מאמץ ופירוק חלבונים מן השרירים אי אפשר לומר שהבחור שמבצע ABCDE יגיע למאזן חנקתי נמוך יותר.

גל, בכל המחקרים של HST וגם באלה שהבאת דובר על 3 סטים, גג 8.
אני בטוח שאתה מכיר את המחקר שגולן מנפנף בו, אחד המחקרים של HST שמראה שאחרי 36 סינטוז חלבון בשריר חוזר לעצמו. מדובר על 3-8 סטים לא עצימים! בהחלט אפשר להגיד שיקח לבחור בABCDE יותר זמן להתאושש, ואני לא חושב שיש או צריך להיות על זה ויכוח.

ג
ציטוט:
ם כאן יש בעיה, אם למשל אני אוכל 30 גרם חזה עוף שעה לפני האימון, אני אכנס לאימון עם פחות ח.אמינו משהיה לי בעת אכילת הארוחה (תזכור גם שרוב האנשים מחכים יותר זמן לפני שהם נכנסים לאימון אחרי ארוחה מוצקה).
לא ממש נכון....החלבון מתפרק בהדרגה אחרי הארוחה, דווקא בזמן הארוחות יש לך את הכמות הכי נמוכה של חומצות אמינו בגוף.
מלבד זאת, מה שטענתי מהתחלה זה שאין צורך בכמות שאתה גורס שצריך להשתמש בה. כמות הבחלון בגוף אחרי שעתיים מארוחה מלאה תספיק בכדי לאושש את הנזקים שהאימון יצר.

ציטוט:
עוד דבר, אותם מחקרים המתייחסים לפעילות אירובית כלשהיא, כן קשורים ועדיין מראים ייתרון של משקאות מהסוג הנ"ל. מכיוון שאיני יודע מה כמות החלבון המתפרקת באימון ממוצע שלי, אעדיף לא לדעת ולהיות בטוח שהיא חיובית!.
גל, בחיאט....אימון אירובית לא קשורים לפה...השפעה פיזולוגית שונה לגמרי. במשך המחקר אותם אנשים שרפו יותר מ 3000, איך אתה יכול להשוות את זה לאימון שלנו? בגוף יש מספיק חלבון להתאושש לאחר אימון אנאירובי , אבל לא בשביל 6 שעות סופר קטבוליות...המחקר הזה בכלל לא רלוונטי. מלבד זאת, מבטיח לך שאם תעשה בדיקות דם כנראה שתגלה פעליות רבה של אנזימי הכבד וUREA, ולפני שתגיד מה שאני אומר כל פעם שמישהו מגביל את עצמו בכמות חלבון ("תראה לי מחקר שמוכיח שקורה מזה משהו!") תדבר עם רופא שיסביר לך שבאים עליו כל כמה ימים אנשים עם כליות מתות....סביר להניח שכמות חלבון כזאת היא נזק לטווח ארוך.

ציטוט:
אתה חושב שיש אדם בעולם, שיכול לבצע אימון מסויים, שיביא את יכולת הגוף שלו לסנטז חלבון לשריר למשך 7 ימים, כאשר תהליכי ההיפרטרופיה בשריר מתמשכים לאורך אותה התקופה, ועדיין להצליח לא לפגוע בעצמו, להתאושש כמו שצריך מהאימונים ולעשות זאת לאורך זמן?...
אם כן, אז אני מלפפון חמוץ (-: סתם...
המטרה שלי כאן היא להראות שתדירות האימונים היא אכן חשובה וצריך להתאים את כמות הווליום והעצימות ליכולת גופנו (שהיא רחוקה מהמקרה שציינתי).
כנראה שמהיום אני אצטרך לקרוא לך MISTER PICKELS ... אתה יודע טוב כמוני שאחת השיטות הנפוצות בעולם היא ABC 3 פעמים בשבוע, לא מהסוג שהחברה פה מריצים אלא תוכניות מתונות יותר עם 10-12 סטים לחזה ו 4-8 לבייספס לדוגמא. באמת שזאת אחת התוכניות היותר נפוצות.
מה תגיד לאנשים שזה מתאים להם? אל תשכח שאנחנו מתאמנים אנחנו לא עובדים רק על מערכת שרירי השלד, יש גם גידים רצועות מפרקים ועולם שלם מאחורי זה...בלי להיכנס בכלל לעניין של מערכת העצבים.
יש אנשים שלא מסוגלים לעמוד בעומס שהתדירות יוצרת על אותם איזורים אך מסוגלים לעמוד במאמץ אחד ארוך ומתמשך (12 סטים) שלאחריו באה מנוחה ארוכה (שבוע). גם כאלה אנשים יש. צריך לנסות ולבדוק, על זה אין ויכוח.

יש לי חבר במכון, בן 22 175 100 קילו עם משהו כמו 18% שומן. הבחור ענק כמו שזה נשמע, מתאמן ככה מהתחלה שלו כמפתח גוף. 12 סטים גב,חזה,רגליים, 6 תאומים,בייספס, טרייספס ולפעמים טרפזים ובטן. ברור שכשהוא ראה אותי עובד על רגליים 3 פעמיים בשבוע ב 5X5 הוא אמר אמר לי "אה זה לחיטוב לא?" יש אנשים שזה מה שעובד עליהם....

אני לא יודע אם זה אפשרי, אם כן אז אני גאון, אבל אפשר כל אחד לעצמו יום אחד ללכת לאימון בלי שייק עם ארוחה טובה לפני זה ולבדוק את המאזן החנקתי בסוף האימון, ופעם אחת עם השייק ולראות שהם די זהים...מבטיח לך
carlos 4x4 מנותק   הגב עם ציטוט