צפיה בהודעה בודדת
ישן 24-10-05, 19:37   #39
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

עוסק ב:: Making the world a better place

Never Ending Story...., מכיר את השיר?

ציטוט:
גל, בכל המחקרים של HST וגם באלה שהבאת דובר על 3 סטים, גג 8.
אני בטוח שאתה מכיר את המחקר שגולן מנפנף בו, אחד המחקרים של HST שמראה שאחרי 36 סינטוז חלבון בשריר חוזר לעצמו. מדובר על 3-8 סטים לא עצימים! בהחלט אפשר להגיד שיקח לבחור בABCDE יותר זמן להתאושש, ואני לא חושב שיש או צריך להיות על זה ויכוח.
אתה ראית על מה ענית לי בקשר לזה?...

ציטוט:
כנראה שמהיום אני אצטרך לקרוא לך MISTER PICKELS ... אתה יודע טוב כמוני שאחת השיטות הנפוצות בעולם היא ABC 3 פעמים בשבוע, לא מהסוג שהחברה פה מריצים אלא תוכניות מתונות יותר עם 10-12 סטים לחזה ו 4-8 לבייספס לדוגמא. באמת שזאת אחת התוכניות היותר נפוצות.
מה תגיד לאנשים שזה מתאים להם? אל תשכח שאנחנו מתאמנים אנחנו לא עובדים רק על מערכת שרירי השלד, יש גם גידים רצועות מפרקים ועולם שלם מאחורי זה...בלי להיכנס בכלל לעניין של מערכת העצבים.
מה זה קשור, שיתאים להם עד מחר..., השאלה היא מה היו התוצאות אם הם היו מתאמנים בתדירות יותר גבוהה, נכון שיש לחץ רציני על כלל הגוף (אני מרגיש את זה עכשיו ולוקח פעם בחודש שבוע עבודה ב40% פחות משקל) אך הגדילה תהיה יותר רציפה. חוץ מזה, כל תכנית זה לא דבר קבוע, נגיד והחלטתי לקבוע לעצמי תדירות מסויימת, מן הסתם שאני אתאים את האימון שלי לאותה התדירות, ליכולתי הפיזית ולעומס של סדר היום שלי.

אתה מפספס כאן את הנקודה שהיא - גירוי מספק לאורך זמן עדיף מגירוי מקסימלי בתדירות נמוכה.
מה עובד על מי זה שאלה של איך אני מתאים את התכנית (עם תדירות גירוי מוחלטת) לצרכיי.
שאלת השאלות - אתה רואה את עצמך חוזר לABCDE בזמן הקרוב כאשר הסיבה היא לגדול יותר מהר?

ד"א, כמה אתה שוקל עכשיו?, אתה עדיין ב5X5 או בLyles Bulking Routine?

gal.T מנותק   הגב עם ציטוט