צפיה בהודעה בודדת
ישן 28-01-14, 18:30   #6
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס

אני לא מבין למה אתה מגיב כאילו אתה מכיר אותי או כאילו אני בא לצחוק עלייך או לבקר אותך ישר...
זה ממש לא המקום של הפורום, הפורום נועד לעזור ואני בתוכו הוא בטח שבטח האחרון שישחק את המשקחי אגו האלו...

שאלתי בן כמה אתה כי לפי הסגנון של הכתיבה שלך אתה נשמע מאוד צעיר...
גם לבחור בן 18.

על כל פנים השאלה שלך מלכתחילה בעייתית...

אתה "פונה לגדולים והרציניים" במטרה למידע וידע שהם צברו כל אחד על עצמו במשך שנים, אל תצפה שיענו לך ויפתחו בפנייך את הכל כמו שאין שום סיכוי בעולם שמשהו שהם עשו ישפיע עלייך לכאן או לכאן...

אם אתה מתכנן להתחיל להתאמן ולהתחיל לשנות דברים אתה צריך להבין שהסולם הזה/המדרגות שתצתרך לטפס יהיו אישיות שלך, זה אומר שהן יהיו שונות מהמדרגות של אביב, של אמרון ואפילו שלי.

אתה יוצא מנקודות הנחה שגויות כי אתה חושב שתעשה א' ב' ג' והדברים יקרו מעצמם...
אז אתה צודק שחלק גדול שהוא הבסיס הוא דומה, תתאמן חזק, תאכל טוב, תישן טוב, וכו' ....

אבל בפועל, מי קובע מה זה להתאמן חזק?? אתה לעצמך חביבי, לא אמרון, ולא אביב, ולא אני, ולא כל שאר פלצני והמשחקי אותה בודיבילדרים יגידו לך...

אתה צריך ללמוד בעצמך מה עובד עלייך...

ובהתאם לשאלה שלך, אתה צריך לעשות את הדברים בעצמך ומשם להבין, גם אם אצל אביב החיטוב היה מתיש והיה לו קשה והבטן שלו כל הזמן כאבה אמרון יכול להגיד לך בדיוק ההפך לדוגמא...

אי אפשר לדעת ומכאן שזה הכל אינדיבידואלי...
אני מוכן לעשות הימור מושכל ולהגיד ש60 אחוז מההכנות של כל המתאמנים לתחרויות הן שונות, מבחינת אוכל אימונים שינה וכו'...
כי על כל אחד משפיע משהו אחר.

אתה חייב לצאת מהרעיון של זה יאמר לי ככה וזה יאמר לי ככה ולקום ולנסות בעצמך...

בהצלחה.

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט