צפיה בהודעה בודדת
ישן 12-05-13, 23:25   #51
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ
עוסק ב:: מזכיר NAC ISRAEL
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך MSN אל KALINA Send a message via Skype™ to KALINA

ציטוט:
פורסם במקור על ידי meirn צפה בהודעה
אתה צודק וטועה בו זמנית ואני אסביר. אכן אין מקום לבוא בטענות של "לא התחרית תסתום את הפה", זה שטותי וגישה שלא תפתח את הספורט הזה לעולם, בסופו של יום, שוכרים אולם וכל מתחרה מציג את עצמו אל מול קהל, ולקהל יש זכות לבקר את התנהלות הטכנית של הארגון שניזון ממנו. ומצד שני בודיבילדינג זהו תחום שחלק ענק ממנו זה הכנה לתחרות, החיטוב, היבוש, לא חינם אתה רואה בילדרים שבמסה הם חיות ובתחרות הם עשר רמות פחות ממה שצופה מהם, ולכן ההכנה לתחרות היא חלק מהותי מהעיסוק בספורט הזה.
ולגבי אנטון, שאתה כביכול מתייעץ מה אפשר לעשות עכשיו לפנות לאשר או לאמנון, איפה היית לפני שהוקם הארגון הזה?! למה אז לא הקשבת לעצות שאמרו לך שאין מקום לעוד ארגון. ואגב עצה אישית, אני יודע שקשה לך עם זה אבל חלק מתפקידך כאדם שמייצג את הארגון הזה להיות קשוב ופתוח לדעותיהם של אנשים אחרים, או לפחות להראות כאילו, זה לא מזיק להיות נחמד.
אני השתתפתי ב 3 תחרויות של נאבא עד ש ב2010 נסינו לעזור לאמנון להקים תחרות מר דרום באשדוד ואמנון עזב אותנו ובגד בהתחיבויות שלנו מול גורמים בעיריית אשדוד . העברנו תחרות ההיא לבדינו ואמנון לא הכיר במה שהוא עשה. המשכנו בילדיו והיום אנחנו עושים את זה יותר טוב ממנו.
אנחנו פתוחים לשיח קונסטרוקטיבי. ואפס סבלנות לאפס מכל סוג שהו