אשכול: כתבה חשודה
צפיה בהודעה בודדת
ישן 18-08-07, 22:30   #37
הזברה
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MagimiX
המחקר הבא שמוכיח ששייק לפני אימון יעיל יותר משייק אחרי אימון(כלומר כבר בודי בילדר צריך לפחות 2 ארוחות ביום ומצב של ארוחה אחת ביום לא יכול להיות אופטימלי בשבילו.דבר שסותר את המאמר הראשון שהבאתה לי שנעשה על אנשים שלא מתאמנים) :
http://ajpendo.physiology.org/cgi/co...e2=tf_ipsecsha
טוב, אין לי הרבה זמן להגיב כרגע(מבחן מחר!!), אבל ,בלי קשר לשאר, יש כאן נקודה דקה שאולי תפוספס ושכדאי לשים לב אליה: מה הכוונה בארוחה של לפני האימון?
שייק מייד לפני ? ארוחה גדולה שלוש שעות לפני? ארוחה ענקית 17 שעות לפני? באבסטקרקט לא כתוב אם העניין הוא גם הורמונלי ,כי אני לא רואה סיבה ,שאם אדם אכל ארוחה גדולה מספיק , גם הרבה זמן לפני האימון, שריכוז חומצות האמינו בשריר\בדם לא יהיה זהה למקרה שבו אדם אכל ארוחה קטנה לפני בתזונה ממוצעת(מה שנראה לי שנבדק שם זה בעיקר הקשר בין חומצות האמינו הזמינות ,לסינטזת החלבון, מה שהיה ,כנראה, שונה בשני המקרים). חסר באבסטרקט אגב, מידע על האם האנשים במחקר היו בצום לפני הניסוי והנתונים ההתחלתיים של הערכים בדם.

בכל אופן, זה כבר התגלגל להיות, ויכוח די תאורטי ממעשי. הויכוח המקורי שהתחיל כאן היה בעיקרון על כך שהתזמון של הארוחות הוא לא קריטי מבחינת פרוק החלבון בגוף ואני חושב שאתה כבר מסכים ,שלא סביר שיהיה הבדל בין שלוש ארוחות לדוגמא לשש. כדרך אגב, אפשר איכשהוא לאכול את כמות הקלוריות היומית בשתי ארוחות, חייתי כך בלית ברירה, במהלך הסמסטר ושקלתי בסביבות ה90 קילו(אחר כך מופתעים שאני טוחן המבורגרים ענקיים).
הזברה מנותק   הגב עם ציטוט