צפיה בהודעה בודדת
ישן 28-11-08, 10:21   #49
TheHulKid
חבר מתחיל

עוסק ב:: צבא
ציטוט:
פורסם במקור על ידי holy_templar צפה בהודעה
אם יש לכם בעיה עם אחד המשתמשים של הפורום , ואתם רוצים לקלל אותו , לרדת עליו, להשפיל אותו , להעליב אותו . הפורום זה לא הזירה או המקום לעשות את זה. פעם אחרונה שאני מתעסק בדברים האלה .

פעם הבאה אני פשוט אדאג לכך אישית שהם יעופו מפה לקיבינימט...

זו הייתה האזהרה האחרונה ...

(אלה שההודעות שלהם נמחקו יודעים מי הם)
אף אחד לא מצפה לכבד אותו שהוא מספר חרטות בפורומים אחרים ושקרים על עצמו .. זה לא הפעם היחידה שהוא עושה את זה תנסה להבין .. הוא בסך הכל בחור שמסתכל על בחורים בחוטיני ומפנטז על מאסה או גנטיקה כזאת אבל צריך להראות לו תאמת בפנים שהוא לא אלי האנה אין בו משהו מיוחד שצריך להיתלהב מימנו כמו שהוא עושה הבחור הזה ..

ציטוט:
פורסם במקור על ידי save_us_y2j צפה בהודעה
^^

בקשר לשחר שמעו סיפור, היינו מהבית ספר בטיול לרמת הגולן, אחת מהשכבה באה עושה לי: לירון תגיד זה אמיתי? (בקשר לחזה) אני עושה לה מה פתאום אני אחרי הגדלה... פשוט לא להאמין כמה מטומטמים אנשים כאילו בחיים לא יצא להם לראות משהו שמתאמן...
או שבתחנת רכבת אני כזה עומד עם גופייה, איזה חיילת נגשת אלי עושה לי וואי אתה עם הגוף שלך מזכיר את שחר מהאח הגדול, איכס אני לא אוהבת בנים עם גוף כזה, אני אוהבת בנים רזים ויש לי חבר שחיף וככה אני אוהבת אותו, אני עושה לה מותק אם את כלכך אוהבת את חבר שלך אז תני לו משהו לאכול.

בינקומך הייתי מסביר לאותו בחורה ששאלה אותך על החזה שזה הגנטיקה שלך גם עם היא תיסתכל ופיתאום היא תיקלוט שיש לך פגם זה לא אומר שאתה עדיין צריך להרגיש אלי האנה כי אתה ממש לא .

לגבי החיילת חבל שלא סיפרתה לנו גם את השם שלה אבל תן לי לנחש רוסיה ? תפסיק לחוש מעצמך כי אתה יודע טוב מאוד שזה סיפור חארטה .. כמו כל השאריות שלך .
TheHulKid מנותק   הגב עם ציטוט