צפיה בהודעה בודדת
ישן 05-09-06, 22:25   #1
Nimrod
חבר פעיל

הסמל האישי שלNimrod

ברירת מחדל 3 שאלות חברה תכנסו ותעזרו רק אם אתם יודעים!

שלום ,
יש לי 3 שאלות אחת בנושא אימונים, אחת בתזונה ואחת באמצע
1. בקשר לתזונה, אם אני אוכל ארוחה גדולה ב9:30, יש לי סיבה לאכול עוד ארוחת ב10:15 (אני מדבר על הלילה)? אני הולך לישון ב10:30.
2. בזמן האימון יש קרעים בשריר ואחריו פיצוי יתר זה אני יודע, גם את העובדה שאחרי אימון השריר צריך מנוחה של 48 שעות אני יודע, השאלה שלי היא בקשר לגדילה של השריר.
ישר אחרי אימון מתחיל הפיצוי נכון? עכשיו השאלה שלי בעצם היא על השלבים, מתי השריר בשיא הפיצוי שלו? מתי נגמר הפיצוי והשריר כבר סיים את הגדילה של האימון שהיה? אחרי כמה שעות הגוף יהיה בשיא הפיצוי שלו ? האם זה מין תהליך של עלייה - שיא - ירידה? או שהוא כל הזמן באותו פיצוי ורק כמות ההורמונים משנים את כמות הגדילה? (בגלל זה יהיה יותר גדילה בלילה) האם יכול להיות לזה השפעה על השעה של האימון (הרי הייתי רוצה ששיא הגדילה של השריר יהיה בלילה - בזמן שיש את שיא ההרומונים), אולי זה גם יכול להשפיע על התזונה? (מתי שהשריר סיים את הפיצוי שלו אפשר לאכול נייטרלי ולא 'מסה'.
מצטער אם השאלה מפגרת, פשוט התעניינתי.
3. האם אפשר לעבוד על כוח ומסה באותו זמן? רציתי לשפר את המתח שלי (כמות), אז התחלתי אחרי חימום לפני אימון הגב הרגיל (כל מיני תרגילים של גב עם 8-10 חזרות) לעשות 3X3 של מתח (ובסוף סופר סט אחד) ואחר כך אני אעשה 4X3 וככה הלאה עד שאני אגיע לרמה של 8-10 חזרות + כמה סטים.
או ששריר לא יכול להיות בשיפור כוח וגדילה באותו זמן?

סליחה על השאלות! נמרוד

"החיטוב שלך זה 80% תזונה
המסה שלך זה 80% אימונים
החיטוב והמסה שלך זה 100% סטרואידים"

ג'אי קטלר במסה (תמונה חדשה) :
http://img19.imageshack.us/img19/9108/66454295sl1.jpg

"סמים הם סטרואידים לנשמה"

נמרוד

מני = מלך ישראל! (חי חי וקיים)
Nimrod מנותק   הגב עם ציטוט