צפיה בהודעה בודדת
ישן 02-03-13, 18:51   #1
adam13
חבר מתחיל

ברירת מחדל מתאמן כבר הרבה שנים , לאחרונה מקפיד ומשקיע בכל הקשור לחלבון ותוספים וצריך ייעוץ

אני חייל קרבי, מתאמן לרוב בתקופה האחרונה בtrx וזאת כיוון שאין לי יכולת להיות בקרבת משקולות בגלל הימצאות בשטח רוב הזמן...
משתדל להתאמן 4-6 פעמים בשבוע...חזק יחסית וכשיש אפשרות לחדר כושר מתאמן במשקלים יפים יחסית.
לחיצה חזה במוט 45-50 קג כל צד 6 חזרות, דאמבלים 50 קג כל צד 10 חזרות...
חשוב להגיד שאני מודע לעצמי ויודע להתאמן רק שאין מה לעשות בגלל המסגרת בה אני נמצא לרוב אני מוצא את עצמי מתאמן בtrx בחודשים האחרונים ולא גודל (הגיוני).
א. אם מישהו רוצה להגיב או לתת רעיונות לאימוני trx שהם חזקים ואפשר לגדול בהם אני אשמח...

ב. מקפיד לאכול 150-160 גר' חלבון ביום(שוקל 77 קג) לא משנה מה... שאני צורך לרוב ממנה של חלבון "סאן איזולייט סופרים" ביום לאחר אימון והשאר בעיקר מגבינת סקי צבאית 5%.

ג. בניתי אצל מאמן אישי תפריט שאני משתדל להקפיד ולעשות התאמות בהתאם למגבלות בצבא ולא נוגע בממתקים/קינוחים בכלל כבר חצי שנה בערך. אחוז שומן מדוד לפני 3 חודשים היה 8.9%(בעבר הייתי שמן).

ד. משתמש היום לפני אימון בקריאטין מונו של ultimate nutrition+אקסטרים שוק\jack3d כפית וכפית....אחרי האימון עם החלבון עוד כפית של מונו(10 גר' סה"כ).

חשוב לי בעיקר לשמר את המאסה...אם אפשר אז לגדול אני אשמח והייתי רוצה לקבל ממכם קצת עצות, חוות דעת על האורח חיים הזה, התוספים וכו'...
תודה רבה!
אם יש הצעות לחלבון טוב גם באיכות גבוהה כזאת אשמח כי הוא טיפה משעמם ובעיקר בטעם
adam13 מנותק   הגב עם ציטוט