צפיה בהודעה בודדת
ישן 27-10-10, 12:49   #8
Nothin_BuT_A_Peanut
חבר פעיל

הסמל האישי שלNothin_BuT_A_Peanut

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amitoss צפה בהודעה
לישראלבודי והצוות שלום,

אני בן 29 ומתאמן באופן רצוף כבר שנתיים )כוח ואירובי שיוצא כ 4 פעמים בשבוע). אני מטר 82 , שוקל 82, ואחוז השומן בערך 17.5%

אני מאד מודע לתזונה נכונה ואף עבדתי (במכירות) במכון כושר כך שהחיים שלי סובבים סביב זה לא מעט.

יש לי תכנית אימונים (כוח) שלא ממש משתנה, ובה אני משתדל לשלב גם קצת אירובי.

את האירובי היותר חזק אני עושה בערך פעמיים בשבוע...משחק כדורסל עם החבר'ה ורוכב על אופניים (שטח אתגרי ושריפת קלוריות גבוהה בערך 1000 קלוריות)

אני בבוקר אוכל לרוב יוגורט 1.5% עם קצת מוזלי וקפה שחור ללא חלב, בצהריים חזה עוף עם אורז וסלט, אחה"צ מנשנש בננה ועוד פרי, ושותה קפה נוסף אחד עם סוכר או חצי סוכרזית, אחרי הצהריים בדר"כ עושה את האימון של אותו יום מגיע הביתה ואוכל ארוחה שמכילה את כל אבות המזון.

טונה,סלט, לחם קל, ולפעמים גם שותה לפני כן חלבון כ 30 גרם בערך.

עכשיו לשאלתי ומקווה שבאמת מישהו יתן לי תשובה טובה....

אני לא יודע להגדיר את המטרה שלי! מצד אחד אני לא מרגיש שמן או משהו אבל אני לא מבסוט מאיך שהגוף שלי נראה. הייתי רוצה לראות הרבה יותר חיטובים מצד אחד ומצד שני הייתי רוצה גם להיות יותר בעל מסה מחוטבת, התזונה שלי נחשבת לטובה, שעות השינה שלי מעולות, (למעלה מ8 כל יום), אני בן אדם עם מוסר וכוח התמדה.

האימון שלי לא ארוך ולא קצר, לדוגמא של אימון. חימום, 3 תרגילי חזה (8-10 חזרות) שניים שלושה תרגילי ידיים , מתח או מקבילים, בטן והביתה.

תעזרו לי בבקשה אני כבר לא יודע מה לעשות ועל פי האתר המוצלח (שאני צופה בו המון זמן) אשמח לקבל תשובות מקצועיות

תודה!

amitosss@zahav.net.il
תפתח פוסט חדש, אני יגיב לך שם.
Nothin_BuT_A_Peanut מנותק   הגב עם ציטוט