צפיה בהודעה בודדת
ישן 08-04-12, 15:43   #1
DJxDeaf
חבר מתחיל

Smile הורדה במשקל בשילוב חדר כושר ותזונה + שאלה על אבקת חלבון

היי חברים,

יצא לי להסתובב קצת בפורום ונחמד לדעת שיש כל כך הרבה אנשים שמבינים הרבה יותר ממני בכל העניין הזה של הורדה במשקל ופיתוח גוף.
אני דיי חדש בזה,

כבר 3 חודשים שאני אוכל מסודר ע"פ תפריט של דיאטנית, אני לא יורד במשקל, אבל ירדתי 4 אחוזי שומן ואני מרגיש קצת הצרה בהיקפים.

המטרה שלי היא להוריד משקל, להיות יותר חטוב ואם על הדרך יתפתח קצת שרירים, מה טוב.
אני שוקל 104 עם 28 אחוזי שומן. גובה 185. בן 24

בחודש וחצי האחרונים נרשמתי למכון כושר ו3 פעמים בשבוע אני עושה 40 דקות אירובי (מכשיר סקי, בערך 6 ק"מ) ועוד 20-30 דקות של אימוני כוח (מתח, דחיקת חזה ודחיקת רגליים) בסטים שקבעו לי המאמנים בחדר כושר.

הבעיה היא שתמיד אחרי שאני מסיים אימון יש לי נסיעה ארוכה הביתה ואני אוכל את הארוחת ערב (עם החלבון) קצת יותר משעה אחרי האימון.
האם לקיחת חלבון תתרום לי? ואם כן, אחרי כמה זמן אפשר לאכול ארוחת ערב? והאם בארוחת ערב הכמות של החלבון צריכה להיות קטנה יותר?

כמו שאמרתי, אני מנסה להוריד במשקל, וכל מה שיעזור לי בתהליך מבורך. חשבתי גם על כיוון של האבקות לשריפת שומים שיש בחנות של ישראלבודי (טרמוקאט אקסטרים וכו').

האם אני עושה משהו לא בסדר? האם הגיוני שאני לא יורד במשקל בגלל שהשומן הופך לשריר?
אני לא מבין בזה כל כך, אני עמוק באורח חיים נכון, אבל בשילוב עם החדר עכושר הלכתי לאיבוד ולא נראה כאילו הדיאטנית הכי מבינה בזה.\

אשמח לתובנות
המון תודות למי שיוכל לעזור
DJxDeaf מנותק   הגב עם ציטוט