צפיה בהודעה בודדת
ישן 08-11-09, 23:16   #7
ירין מוסקוביץ
חבר פעיל

כללי:: אני בחור טוב
עוסק ב:: לימודים

תרגום של גוגל יש להם קצת טעויות בניסוח אבל לא נורא

ש: היית צוטט תרצה לעשות קאמבק ו
בתחרות מר אולימפיה 2010, זה עדיין לסבול?

. כן היא עדיין לעמוד.

ש: מה המניע העיקרי שלך זה עושה קאמבק בגיל 46?

א גיל אינו אלא מספר! המוטיבציה העיקרית שלי היא שזה ספורט שאני אוהב, זה גם התחביב שלי. האם לא בחור פשוט ליהנות התחביב שלו להשתעשע עם זה? זה כל מה שאני רוצה לעשות ... וכמובן לנצח.

ש: איזה סוג של הצהרה אתה מנסה לעשות לחזור אל הבמה מר אולימפיה?

א אין הצהרה לעשות כאן; ההצהרה שלי נעשתה עם הח 'שלי לנצח, קושרת אותי עם Lee Haney לכל זוכה זמן.

ש: אתה כרגע לשתף את השיא של שמונה כותרים מר אולימפיה לי עם Haney. עד כמה חשוב להתקדם של Haney עם ניצחון אחד יותר?

א 'זה לא חשוב לי בכלל כי אני תמיד נראה לי עד Haney והעריץ אותו על מה שהוא עשה בזמן שהוא עשה את זה. הוא תמיד יהיה הגדול ביותר של מר אולימפיה לי כל הזמן יחד עם ארנולד.

ש כמה של גורם זה לסיים במקום ה -4 שלך לשחק 2007 מר אולימפיה בשנת המוטיבציה שלך לעשות את הקאמבק?

א 'מה? הנחתי עולה כי ב -4? אני כבר שכחתי את כל זה רק עד שאתה העלית את זה. אני לא זוכר כי אז אני אצטרך להכפיל את הניקוד לבדוק ולחזור לך על זה.

ש: האם תוצאה של 2010 לקבוע אם ימשיכו להתחרות?

א 'לא, כי אני לא יכול לחזות את העתיד. אני יודע דבר אחד אף; אני לעולם לא אומר לעולם לא משהו שוב.

ש: מדוע החלטתם להתחרות בשנת 2010 ולא 2009?

א 'שאני הולך להתחרות ב 2009 מר אולימפיה אם חתמתי על החוזה עם MuscleTech. הייתי במשא ומתן עם אותם אבל BSN את הצעת אותם כך חתמתי עם BSN והם לא מחייבים אותי כדי להתחרות כמו אולימפיה בחוזה שאני עומד לחתום עם MuscleTech נדרש ממני לעשות. אני לא יהיה תחת חוזה בשנת 2010 עם מישהו וזה משאיר אותי בחינם כדי להתחרות ולעשות את זה על ההחלטה שלי וזה מה שאני רוצה לעשות.

ש: בגיל 45, ואחרי כמה זמן לוקח מן פיתוח גוף, יהיה אימון שלך לקראת מר אולימפיה זה להיות כמו בשנים האחרונות?

א 'לא, זה יהיה שונה לגמרי, כי אני רחוק מלהיות חזקה כפי שהייתי פעם, אז אני בהחלט להיות אימון הרבה מצית שאמור להיות יותר בטוח בשבילי. אני גם לשלב כמה תרגילים שונים, אשר יהיה שינוי גדול עבור השרירים שלי.

ש: מה יש לך לב כמו שאת קיבלתי ישנים על האופן שבו גופך מגיב אימונים / דיאטה עכשיו?

א 'אין דבר שמתי לב עם הדרך שבה הגוף שלי מגיב במונחים של אימון דיאטה כמו קיבלתי ישנים. ההבדל היחיד הוא הכוח שלי ירד הרבה מאז מה שהיה פעם - כאשר אני אומר הרבה, אני מדבר על ההבדלים 100 קילו כמה תרגילים שאני עושה.

ש: מה היתרונות אתה מרגיש שיש לך נגד כמה בחורים צעירים מתחרים מר אולימפיה?

א אני עדיין ניצחה אולימפיה רקורד שמונה פעמים וזה אומר שיש סיבה טובה למה יש לי את התקליט הזה, בעיקר בגלל הצורה, מבנה וצפיפות שלי אשר עדיין יש לי.

ש: מה דעתך על המצב הנוכחי של פיתוח גוף מקצועי?

א 'זה ממשיכה להתפתח ולקבל שופטים טוב יותר ולקבל גדולה מתמיד. תראו את הכסף $ 200,000 האחרונות הפרס למקום הראשון באולימפיה מר השנה.

ש: אתה נעצרו לאחרונה בחשד מאי התחזות שוטר. אנא ספר לנו את הצד שלך של הסיפור.

א ההאשמות האלה בוטלו כ 3 שבועות לאחר מכן. שום דבר לא באמת קרה. אני נעצר על מהירות מופרזת והבחור אמר לי "אני מכיר אותך. נהגת לעבוד ארלינגטון PD" עניתי, "כן." ואז הוא שאל אם יש לי את התג שלי, ואני עניתי כן. ואז הוא קרא ארלינגטון P.D. ושאל אותם אם אני עדיין עובד שם והם אמרו לא. ואז הוא עצר אותי על התחזות לקצין מאז אני עדיין היו לי על התג שלי. אה ודרך אגב, זה חוקי קצין התג שלו לשמור על אותו בטקסס אם הוא עבד בעבודה. האידיוט הזה היה קריאת הספר למשפטים ידע זה עדיין ועצרו אותי! אני בטוח שהוא תוהה מדוע הוא עובד בעיר עם אוכלוסייה של 2,000 אנשים או פחות.

ש: האם ue כבר נפתרה עדיין לגמרי, או שאתה עדיין מול ההשלכות?

תשובה: כן, זה היה נפל שום דבר לא קרה עם זה, פשוט אידיוט שנקרא הבחור רצה לעשות שם עבור המחלקה שלו היה כל מה שאני רואה את העניין. אני מתכוון, כאשר במדינה הזאת לא נתחיל לעצור בחורים שנועדה להגן על העיר שלהם, את חייהם על הקו לערים שלהם מדי יום ביומו הם הלכו לעבוד? זה, אני לעולם לא אבין. הבא אני מניח האידיוט הזה יתחילו לעצור ותיקי המלחמה בעיראק, כי הם עדיין הדסקיות עליהן.

ש: תאר יום בחייו של רוני קולמן כאשר באימון.

א אני עדיין הרכבת פחות או יותר באותה דרך אבל עם משקולות מצית. עדיין את עוצמת אותו וזה כיף, עדיין את אותו מספר של סטים, חזרות, תרגילים. אני עדיין קמה לאכול את הארוחה הראשונה שלי, ואז הרכבת לאכול חמש פעמים נוספות במהלך היום. אני גם עדיין לאכול את אותם מאכלים: עוף, אורז, סטייק ותפוחי אדמה אפויים ו גריסים Ole טוב לארוחת בוקר.

ש: כאשר אתה מתחרה, מה הדיאטה שלך מורכבת על בסיס יומי? האם יש לך סוד תזונה thatâ € ™ s עזר לך הצלחה?

א טוב, תקליטורי DVD שלי תיעדו זה בעקביות דבר לא השתנה שם. עדיין יש לי את אותו הדבר היום. זה עוף בגריל, פילה מיניון בגריל, חזה הודו בגריל חלבון מטלטל עבור החלבון שלי. שלי רק פחמימות מורכבות אורז ותפוחי אדמה אפויים. אלה הם הסודות שלי להצלחה ושוב כמובן גריסים Ole טוב עבור הארוחה הראשונה שלי היום.

ש: מי היו חלק מפתחי הגוף שהערצת ונראה עד בשנים הראשונות של הקריירה שלך?

א Lee Haney וארנולד.

ש: מתי תתחיל פיתוח הגוף? מה הניע אותך להרים כי ספורט בפרט איך עשית את זה לשמור על מוטיבציה לאורך הקריירה שלך?

א התחלתי פיתוח גוף כשהייתי בת 13. הייתי מוטיבציה והרים משקל הראשון שלי, כי אנשים היו שואלים אותי כל הזמן אם אני הסתדר כי היו לי שרירים כל כך הרבה אפילו בגיל כזה מוקדם. תמיד אמרתי לא, נמאס לתת את אותה התשובה, אז החלטתי להתחיל להרים משקולות כדי לראות מה יקרה. בכנות, אני פשוט התאהבתי משקולות מההתחלה. אני גם רוצה לומר "כן" לשם שינוי לשאלה אם הרמתי משקולות. יש לשמור על המוטיבציה שלי כי זה התחביב שלי ואני אוהב את זה.

ש: אתה לטעון מפתחי הגוף הגדולים בכל הזמנים. כדי לעשות מה אתה מייחס הצלחה מדהימה שלך?

א 'מספר 1, את האהבה שיש לי הכשרה. מספר 2, פשוט כי זה מה שאלוהים קרא לי לעשות. זה נכון שלי קורא החיים. זה יכול להיות גם הסיבה העיקרית להצלחה שלי. אז יש לי שתי סיבות עיקריות אני מייחס את ההצלחה שלי. בחיים יש לך את הקריירה שלך יש לך את הייעוד שלך. הקריירה שלי היתה להיות קצין משטרה וקוראת שלי היה בהחלט להיות מפתחי הגוף. ההבדל הוא שאלוהים הקוראת כולם כאשר אלוהים קורא לנו לעשות משהו, זה הולך להספיק. אנחנו פשוט צריכים לקבל את זה קורא להתמקד בו בזמן באותו זמן לעבוד על עצמנו כדי להקדיש אותו.

שום דבר לא באמת בא בקלות בחיים, במיוחד אם זה משהו באמת ששווה.

ש: מה רגע בקריירה שלך לעשות לך לשקול להיות השיא שלך?

א ניצחון מר אולימפיה הראשון שלי בניו יורק בשנת 1998. לפני שזה קרה, לקבל את החברות חינם לחדר כושר MetroFlex כי בריאן דובסון החזיר לי בשנת 1989. אני יכול רק לקבל אותו אם אני הסכים להתחרות בתחרות מר טקסס Bodybuilding כמה חודשים מאז.
ירין מוסקוביץ מנותק   הגב עם ציטוט