צפיה בהודעה בודדת
ישן 27-10-14, 23:51   #11
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי musanony צפה בהודעה
כל הכבוד לכל המתחרים.
צריך להוציא את הסטיגמה הזו מהלקסיקון, אין כזה דבר רמה נמוכה בתחרויות בינלאומיות-אף מתחרה רציני לא יסע חצי עולם על שלושה אחוזי שומן ומיובש בשביל לעשות מעצמו צחוק. זה שזה לא ifbb לא אומר שום דבר.

ובאמת מגיע צלש לסטיבן שמוכן להשקיע כל כך הרבה במתחרים שלו ומבין, מה שאולי לא ברור באיגודים האחרים, שהקשר בין איגוד בינלאומי לסניף המקומי הוא בראש ובראשונה במתחרים שיוצאים לייצג אותו בחו"ל.
וזה האינטרס שלו ורק שלו, שיהיו כמה שיותר כאלה ושיגיעו כמה שיותר רחוק.

כל מילה בטון!
מתחרים מדרום אפריקה הגיעו, מתחרים מהודו, מתחרים מקולומביה
מי שאומר ש"אין רמה", הוא איש קטן שמנסה לתרץ את עליבותו בלכלוך פאתטי על גדולים ממנו
ואכן, צל"ש לסטיבן על מה שהוא עשה בספורט הזה, בפחות משנתיים וזו רק ההתחלה כי אני יודע מההכי בפנים שיש תוכניות ענקיות לעתיד
דברים שבקרוב תשמעו מהם ויכו אתכם בשוק
סטיבן מחולל ניסים, אני גאה להיות שותף לחלק מהדברים שהוא מתכנן ולאיגוד הצעיר והתוסס הזה שהולך ותופס מקום נכבד ומוביל בסצינה שלנו כאן בארץ

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט