צפיה בהודעה בודדת
ישן 04-07-15, 22:36   #9
yanivriz
חבר מתחיל

הסמל האישי שלyanivriz

עוסק ב:: מנהל מרפאת "קרדיו-ספורט"

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tomcoh צפה בהודעה
התחלתי לפני שבוע אימונים די עצימים.
אינטרוולים:
12 קמ"ש- דקה
6 קמ"ש- דקה וחצי
16 קמ"ש- דקה
6 קמ"ש- דקה וחצי
4 חזרות כאלה.

בנוסף הרמת משקולות חופשיות על רב-מפרקים (רגלים,חזה,גב) 10-15 חזרות 3-4 סטים, מנוחה של דקה. ואימוני בטן מגוונים 10 דק גג.
כל זה באימון אחד.

אני לא סופר קלוריות, אבל אני יודע בערך כמה להכניס ביום. העניין שיומיים אחרי האימונים שלי אני יכול לטרוף פרה, מצד אחד אני לא רוצה להעמיס קלוריות מצד שני אני מפחד שאני לא מקשיב לגוף שלי ואם אני לא אתן לו קלוריות הוא יקח לי מהשריר ואז החילוף חומרים ירד והכל ילך לפח.

לפי חישוב שלי ההוצאה הקלורית היומית שלי כולל האימונים: 2800. נאמר לי שאסור לרדת מ-1000 ביום, ומצד שני המאמן בחדר כושר אמר לי שאני לא יכול לחטב גוף עם 2000 קלוריות ביום.

אני אוכל 4-5 ארוחות ביום, דלות בפחמימה (רק שיבולת שועל, ירקות ופירות) השאר גבינות,טונה,ביצים,ובשר. לא אוכל מעובד. אני לא סופר קלוריות. אבל בטוח שאני לא עובר את ה-2000 קלוריות ליום.

ואני מרגיש שהגעתי למינמום במשקל שאני יכול לרדת, ירד לי השומן מהרגלים והכתפיים ונהייתי רזה מאוד, בל עדיין יש לי שומן בבטן עיקש שלא רוצה לרדת... ואני יודע שצריך להגיע ל-13 אחוזי שומן כדי להתחיל לראות את הריבועים בבטן
אתה צריך להיות ב-500 קוריות בגרעון בחישוב של ה-rmr + הקלוריות ששרפץ בפעילות גופנית. לכן אין בעיה גם על 2000 קלוריות ביום לרדת.