צפיה בהודעה בודדת
ישן 22-11-06, 13:13   #34
bigbit
מפתח גוף מתחרה

כללי:: אור ביטון
עוסק ב:: מתחרה מקצועי
שלח הודעה דרך ICQ אל bigbit
ברירת מחדל שטויות

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TZAHI10
אני מאוד מכבד את אלי האנה ואף מצדיע לו. לא אכפת לי אם היה מצליח גם בתחרות אולימפיה או לא, הוא ייצג אותנו בכבוד הוא הסמל של ישראל בבודי בילדינג. אין מישהו יותר מוצלח ומוכר ממנו בארץ בתחום. אם הוא משקיע בתחרויות ובבודי בילדינג בארץ אז זה יותר משנה ההשקעה והמוכנות לבין אם יצליח או לא. bigbit אתה עשית משהו למען הספורט הזה בארץ? אם לא אז פשוט תשתוק ותכבד..

משהו אחר שקצת הטריד אותי שהוא אמר שכדי להיות מקצוען אמיתי הוא היה צריך להתייעץ עם הבודיבילדרים הכי מקצוענים שגרים בחו'ל, האם הרמה בארץ ירודה גם מבחינת הידע? ומי שרוצה באמת להצליח צריך לרדת מהארץ ולקבל את הידע שלו בח'ול?
מזה אם עשיתי משהו למען הספורט? זה שהוא זכה בתחרויות האלה עזרו לקדם רק את עצמו יסתום
איפה זה קידם את הפיתוח גוף בארץ?!?! זה לא עזר בשיט..הוא גם לא עוזר לקדם את זה בתור נשיא הוא עסקן כולם יודעים שאכפת לו רק מהכסף..זה שאתה לא יודע שיש סיפורים מתחת לשולחן ואתה לא מכיר..מה אתה חושב שהוא לא מרוויח כסף הוא ואמנון גאון? יש להם תקציב מאיגוד הספורט שהם לוקחים מלא כספים ממנו ולא משקיעים בפיתוח גוף חוץ מהשנה שהם נזכרו שהם צריכים להשקיע ב2007..לסיכום אלי האנה עסקן שאכפת לו רק מעצמו הוא לעולם לא יצליח לקדם את הענף פה...גם כי הוא לא ממש רוצה וגם כי זה כמעט לא אפשרי זה בערך כמו הכדורעף..הרבה פוטנציאל אבל אין כסף
bigbit מנותק   הגב עם ציטוט