צפיה בהודעה בודדת
ישן 14-07-07, 21:31   #15
slim shady
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
אתמול התגלו אלי חוצנים אפורים קטנים עם עיניים ירוקות ללא עישונים או כלום ועם עור מבריק ככה בגודל מטר כל אחד עם ראש יותר גדול משל בן אדם.

הם דיברו בביפים ועישנו גראס ללא הפסקה
מסתבר שהם מכורים לגראש והם אחריים לכל ההיפים בעולם והמציאו את השמאלאנים במהפכה הצרפתית בשביל שיתחילו לגדל יותר גראס בכדור הארץ כי הגראש הכוכב שלהם הוא באיכות מעפנה.

הם גם אמרו שהם יוצרים קשר עם ממשל ארה"ב ונפילת מגדלי התאומם ב11 בסמפטמבר זה בגלל שאחד מהם שבר את החוקים ועישן גראס בזמן שנהג בחללי אז הוא חשב שזה עטיני ענק של בת מינו (שאגב ישנם 3 מינים אצליהם) בדרך מאזור 52 ( אזור 51 זה רק הדמייה שהדבר היחידי שהיה שמה זה הבימוי של הנחיתות על הירח)
שאגב נמצא בצפון קוריאה שהיא המדינה הכי דמוקרטית ועשירה בעולם שמתנדבת לשמש כחור שחור מודיעיני להחבאת כל הבסיסים הסודיים האמיתיים.
שמה נמצא הבסיס הראשי של הגברים בשחור.

אחרי זה שמעתי רעש חזק ומסתבר שאיזה כלי תעופה התקרב לאזור ולפני ששמתי לב מה קרה החייזרים נעלמו וראיתי את החללית שלהם ממריאה ונעלמת מהשמיים.

בסוף באו חבורה של אנשים שנראים כמו סוכנים שלבשו שחור ואמרו לי לא לדווח שום דבר על קרניבל התחפושות שהתרחש פה וניסו לשים לי לייזר לעין , נתתי לאחד מהם בוקס על זה והוא ברח כשהוא אמר שמילא לא יאמינו לך לסיפור כזה הזוי כי אנחנו ממציאים סיפורים כאלה הרבה זמן כדי שהם ישמעו הזויים ואף אחד לא יאמין להם והוא נעלם עם השותף שלו בזמן שהוא עושה שיחה סלולארית למישהו לדווח על משהו שלא פעל.

ברצינות אני אומר לכם!!!! אני עושה כנס איפה שזה קרה , תבואו הכניסה עולה 60 שקל.
מישהו ראה יותר מידי פעמים גברים בשחור???

חלאס עם השטויות אל תהרסו את הפוסט..
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט