צפיה בהודעה בודדת
ישן 12-08-10, 20:39   #38
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

היום היה אימון נוסף, עדיין סקוואט לא בטכניקה טובה(אני מרגיש את זה), לכן לקחתי היום כיסא נמוך שאני יושב עליו וברגע שנוגע אני עולה חזק מהתחתית(בוקס סקוואט שכזה)
עבדתי עם 40 קילו ו60 קילו היום, אני רוצה להיסגר כבר על סקוואט נורמלי, אבל משום מה ברגע שאין את הכיסא אני פשוט מאבד שיווי משקל בתחתית ונופל אחורה... לא מצליח להגיע לישיבה אחורה כמו שצריך, ולא ברור מה הסיבה...

תרגילים נוספים להיום:
בנץ' פרס- 82.5 סט שלישי לא עברתי את החזרה הרביעי- שבוע הבא דילואד ל75
דדליפט- 90 קילו- ניסיתי לשמור כמה שיותר על מוט קרוב לרגליים, כנראה שפשפתי אותו יותר מדי קרוב, חטפתי שריטות ברגליים וירד הרבה דם... הרגליים צריכות להתקשות קצת יותר כנראה

אני נראה לי אצטרך מישהו שעוזר לי מהצד עם הסקוואטים, הבעיה שבחדכ"ש שלי המאמנים ליצנים, היום המליצו לי שוב פעם לעשות רבע סקוואט, ניסו לשנות לי את האחיזה של הבנץ' ליותר רחבה ואמרו לי ש90 קילו דדליפט זה יותר מדי כבד(שאל אותי מאמן היום "אתה מתכונן לתחרות פאוורליפטינג? אם לא זה משקל כבד מדי")

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק