צפיה בהודעה בודדת
ישן 30-10-09, 02:19   #37
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

תמיד הייתה לי משיכה ללהיות גדול וחזק
ותמיד הייתי חזק במכות וכל החרא הזה
אבל היה יום שממש הפך לי את הראש וגרם לי להכנס לתחום ובאמת להרשם לחד"כ למרות שאני ממש לא גאה בו

הייתי במסיבת קטינים [לפני הצבא תרגעו] במועדון בשם הג'י ספוט [ארבל מכיר]
ואני כבר הייתי מהקבועים ומהחבר'ה המוכרים שם ובדיוק התחילה התמסחרות של המוזיקה מה שגרם להרבה טמבלים להגיע לשם
ואז באו כמה חבר'ה שהתגרו בחברים שלי כל הערב ושיחקו אותה גנגסטרים מהארלם
בסוף המסיבה ה"ראש" של החבורה התגרה בחבר שלי והתסתלבט עליו עם חברים שלו וחבר שלי ילד טוב כזה לא ידע איך להגיב
אני ניסיתי להרגיע את עצמי עד שתפסתי אותו והתחלתי להרביץ לו
אחרי דקה-דקה וחצי הבחור נגרר משם כשהפרצוף שלו מרוסק ובערך 10 אנשים מנסים להשתלט עלי [לא ממש הלך להם]
באותו יום החלטתי שאני רוצה להיות יותר חזק ממה שאני היה שיר של הלהקה האהובה עלי ששם יש משפט :"A prophetized death machine, unleashed" וזה מה שרציתי להיות!

ברוך השם היום הפיוז שלי לא נדלק כל כך מהר כי התבגרתי [למרות שגם בתקופה ההיא הייתי בחור רגוע בכלליות וממש לא אוהב ריבים] אבל היום קשה ממש לגרום לי להתעצבן יש אפילו מאמן אומנויות לחימה מבוגר מהוותיקים בחר כושר אצלנו שהיה פעם גם מנהל אצלנו שאומר לי שבגלל האופי הקר רוח והרגוע שלי הוא רוצה שאבוא להתאמן במרכז אצלו ולמרות שזה מעניין אותי וזה מרכז מהרציניים בארץ הספורט היחידי שמעניין אותי זה פיתוח גוף ככה זה כשנדבקים במחלה הזאת

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט