צפיה בהודעה בודדת
ישן 13-10-08, 22:30   #6
שייקה
אזהרה ראשונה - שימוש בשפה לא נאותה על גבי הפורום

כללי:: שייקה
עוסק ב:: ג'ודו
חדר כושר: V-Life
שלח הודעה דרך ICQ אל שייקה Send a message via Skype™ to שייקה

אחי ליפו 6x זה כדורים יש ליפו 6 ויש את ה6x שהוא טיפה יותר חזק אני באמת מציע לשמור אותו לחיטוב לך עליו, חלבון גולד סטנדט יקר ? למה יקר אחי בארץ הוא עולה לך 325-350 ומה משלוח ? אמרת שחברה שלך שם ? אם לא עזוב אותך מה אתה צריך את החרא הזה בארץ ? איזה קריאטין אתה לוקח ? ונו אקספלוד תאמת זה מוצר שלא הייתי סומך עליו בעיניים עצומות קודם כל יש ממש קצת כדורים הוא נגמר מהר וחלק אומרים שהוא עושה להם בחילות וכאבי ראש ככה שהחלטה שלך.. אם חברה שלך לא בחול עזוב אותך הזמנות המכס אוכל לך את כל ההנחה ככה שבסוף יצאת מרווח באיזה 40-50 שקל, עזוב אותך תוספים זה הכל חארטה אחת, תאכל כמו שצריך, האוכל זה התוסף הכי טוב, אם אתה רוצה משהו באמת טוב כדי להעצים קצת את האימונים שלך אני הייתי ממליץ לך על קפאין, בין אם זה דרך כדורים/ דרך משקה... דרך כדורים יש לך בקפסולה אחת 250 מ"ג קפאין אני לוקח אחד לפני אימון ומרגיש מצויין בלי שום סייקלים שמייקלים שלוקחים 3 בשבוע ראשון כך אחד לפני אימון.. או שאתה יכול לקחת כף וחצי של קפה עלית ואתה גם תרגיש מצויין כל התוספים זה זבל אחד גדול יש כמה שטובים ממש ויש כאלה שהם כל כך מיותרים שלהישתגע
שייקה מנותק   הגב עם ציטוט