צפיה בהודעה בודדת
ישן 13-10-08, 22:50   #8
שייקה
אזהרה ראשונה - שימוש בשפה לא נאותה על גבי הפורום

כללי:: שייקה
עוסק ב:: ג'ודו
חדר כושר: V-Life
שלח הודעה דרך ICQ אל שייקה Send a message via Skype™ to שייקה

אין לך מה לפחד לגבי הליפו 6 אחי בסה"כ הוא מוצר טיפה יותר חזק ומתקדם מאיץ את המטבוליזם (חילוף חומרים), נותן לך 3 דברים חשובים ונחוצים בחיטוב: כוח--אנרגיה--מהירות, מה שכן הוא מכיל יהומבין אבל במינון ממש ממש נמוך אני מדבר איתך על הליפו 6, ב6 כמעט ובקושי אין לך יהומבין אני חושב שאתה מתבלבל עם הnatural work שוואלה כל כדור מכיר כבר 5 מ"ג יהומבין אז לא הייתי ממליץ לך ללכת עליו, איך שאתה רוצה, אני בחיטוב הולך על ה6 וזה בדוק כי זה לא תוסף זבלה.

לגבי הקריאטין מונוהיידראט- תאמת אחי שהעמסה זאת שיטה כל כך לא אפקטיבית ולא יעילה, אין לך מה לעשות העמסה הכיחו את זה כשיטה שלא נותנת לך כלום, אתה יכול לנסות שוב להתחיל עם המונו אבל בצורה כזאת:
שבוע ראשון:
יום אימון: 5 גרם בבוקר, 5 כשעה וחצי לפני אימון, ו 5 מיד אחרי אימון
יום ללא אימון: 5 גרם בבוקר

שבוע שני והלאה:
יום אימון: 5 גרם כשעה וחצי לפני אימון ו5 מיד אחרי אימון
יום ללא אימון 5 גרם בבוקר

הצעה שלי שאתה לוקח את ה5 גרם כשעה וחצי לפני אימון אני מציע לך לשלב איתו פחמימה עם GI גבוה כמו כמה כפיות סוכר ענבים/5-6 תמרים אני ניסית את זה והרגשתי תמוצר יותר חזק. ואל תצפה טוב אימון אחד להעלות ב1000 ק"D בכל דבר זה לוקח קצת זמן אני אישי מרגיש איתו פצצה העלתי ממש הרבה משקלים כ3 שבועות אחרי השימוש שרשמתי לך למעלה

** אל תנסה ללכת על פורמולות/ קריאטין דור חדש הם רושמים שם כל כך הרבה דברים ואז יש ציפיות רבות והאכזבה כגודל הציפייה.
שייקה מנותק   הגב עם ציטוט