צפיה בהודעה בודדת
ישן 21-09-16, 14:48   #2001
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

תחילת התוכנית של סמולוב סקוואט וסמולוב ג'וניור לבנצ' פרס (סייקל שלישי)

Base Cycle שבוע חמישי אימון שלישי

סקוואט: 60, 100, 140, 170ק"ג 5*7!!!!!! :O :O :O
סמולוב ג'וניור לבנצ' פרס סייקל רביעי אימון ראשון: 72.5, 105ק"ג 6*6!!!!!! :O :O :O

לא מספיק שאני בכאבים מהפציעה ובנוסף האימונים שלי מתבצעים כל הזמן, תמיד אחרי שאני מסיים משמרת בוקר (שאני קם ב03:40 לפנות בוקר) ומסיים ב12 ומתחיל ישר את האימון (שאני בד"כ מסדר את זה לעצמי ככה....הפעם התאמנתי גם כשאני חולה עם מעט חום אני מאמין כי אני מרגיש חולה כללית בגוף ומצונן מהאף....היום זו הפעם הראשונה שתחשות עייפות מוגברת ותשישות כללית של הגוף ליוותה אותי לאחר האימון ואני מרגיש שזה הולך להיות ככה עוד כמה שעות, מיותר לציין שהייתי על סף בכי בזמן הסקוואט (7 סטים של 5 עם 170) שזה פסיכי בשבילי הייתי על אפיסת כוחות טוטאלי, אם הצלחתי לסיים אימון כזה למרות הכל....פציעה, אימון כמו תמיד אחרי משמרת בוקר והפעם גם כשאני חולה....אין שום סיבה שאני לא יוכל לסיים את התוכנית אלא אם כן אני נכשל בסטים שרשומים לי למרות שאני לא מאמין שזה יקרה, מבחינתי אם רשום אז אני מסוגל לעמוד בו
בנצ' פרס קליל אבל פשוט הייתי כל כך מותש מהסקוואט שאפילו גם בזה הרגשתי קושי ותשישות מוגברת שליווה אותי מהסקוואט
כל כך מרוצה, שמח ומאושר....האימון הזה בהחלט ניתן לומר שבסה"כ היה אימון סמולוב קטלני ביותר!

נערך לאחרונה על ידי Idan Golani, 21-09-16 בשעה 14:52.
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט