צפיה בהודעה בודדת
ישן 16-10-09, 16:00   #16
Tapit
חבר פעיל

עוסק ב:: HIP DRIVE HIP DRIVE

ציטוט:
פורסם במקור על ידי נעל צפה בהודעה
זה ידוע שחלב פרות לא בריא, ואולי יצא למישהו פה לראות את החומרים שדחופים לפרות.
זה שאתה אוהבים חלב לא אומר שאתם צודקים וכל מי שטוען אחרת טועה, זאת האמת שאתם בוחרים בה, לא בגלל שהיא נכונה אלא בגלל שהיא מתאימה לכם.

ושניר "כתוב שם שבני האדם הם הייצור היחידי שממשיך לשתות חלב אחרי גיל הינקות ועוד של ייצור אחר - בני האדם הם גם הייצור היחידי פרט לשימפנזה נדמה לי שאוכל גם בשר וגם צמחיה ופקעות. זה אומר שזה לא בריא?"
יש כמה יצורים שהם אוכלי-כל אבל בלי קשר, כן זה לא בריא, בשר בסה"כ לא טוב לנו ואי אפשר לטעון שהוא בריא, בעיקר אחראי לכולסטרול לחץ דם וכו [בעיקר בשר אדום] ואנחנו כבני אדם לא נולדנו אוכלי בשר אלא צמחונים.
תסתכל על ערכי לחץ דם כולסטרול וכו של אדם צמחוני ואוכל בשר והצמחוני בד"כ בריא יותר.
אבל מה שכן, בשר זה טעים, אז מה אם זה לא בריא.
כל דבר טוב הוא לא בריא.
קודם כל, אתה לא יודע מה אתה מדבר.
דבר שני, אני יכול להביא לכם מאמרים שהבשר שאתם אוכלים הוא רעל בגלל שמזריקים הורמונים לפרות ועופות שאתם אוכלים, ושהירקות שאתם אוכלים הם זבל בגלל כל החומרים הכימיים שמשתמשים עליהם (ונדירים הצדיקים שמשתמשים בהדברה ביולוגית).

שכול המישפחה שלך תמות אמןןןןןן תקבל שווווץ יהומו
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mr_Nos צפה בהודעה
חחחחחחחחחחח וואי איזה הזוי זה..
אני במכון עובד פתאום בא אליי איזה זקן אחד אומר לי אתה מתלהב עכשיו וזה אבל שתגדל יהיה לך בולבול קטן (אני בן 17) חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...
יש איזשהו אמת בדבריו או שזה סתם מיתוס של תימנים?
Tapit מנותק   הגב עם ציטוט