צפיה בהודעה בודדת
ישן 24-03-08, 22:47   #10
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי noel clarck
שלום לכולם

מדהים, שבמאה ה 21, גברים עדיין מאויימים מנשים. עדיין לא קלטתם, שאנחנו יותר חזקות ממכם בכ"כ הרבה תחומים, כולל בתחום הכוח והשרירים, שאתם מתעטפים בהם בכ"כ הרבה גאווה?!!?!

התמונות באמת קיצוניות. אף אחת מהן לא נולדה ככה. כל אחת מהן עשתה שימוש מוגזם בחומרים.

במקום זה, שימו תמונות, שמחמיאות ומהללות את הגוף הנשי והשרירי, כמו אותן מתחרות figure באולימפיה - כל אחת שם דוגמנית, יפיפיות!

מאחר והתחום בארץ כ"כ מדולל בבנות, לקחתי על עצמי, בתור נציגה רשמית של איגוד ה - i.f.b.b בארץ, לקדם את תחרויות הנשים.

השנה, באליפות ישראל באוגוסט, תיפתח קטגוריה נוספת - בודיפיטנס - שהיא קטגוריית ביניים בין הפיטנס למרת ישראל. הקטגוריה פונה לאותן נשים, שמצד אחד לא מעוניינות במראה שרירי ומגודל מדי, אך הן גם לא מתעמלות, כמו הבנות בפיטנס ולא רוצות לעשות רוטינה.

אני קוראת לכם, חבריי פורום יקרים, לעזור לי למצוא את אותן בנות, שירצו לעלות ולחוות את חווית התחרות.

למרות שלקחתי מקום שני, אני גאה ושמחה להיות חלק מהאיגוד ומקווה שהשנה עוד בנות יהנו מהחוויה.

מסכים למרות הנימה הפמיניסטית המתלהמת של ההודעה
יש דבר ראשון לכבד אותן כספורטאיות שנכון לשעה זאת ? עשו קצת יותר בתחום פיתוח גוף מרוב חברי הפורום (כולל עבדכם הנאמן המותש מהיום הארוך שלו ,אך עדיין סקסי להחריד )

בכל תחום יש הקצנות ,כמו שיש מרקוס רול והייקו קאלבך ושאר מפלצות מסה ,סביר להניח שיהיו להן הקבלות גם במגזר הנשי של הספורט הזה ,אבל יש מתחרות כמו לינדה מורי ,רייצ'ל מקליש ,קורי אוורסון (אחת הכוסיות ,בשיא הרצינות ) ,שמאירות את הספורט הזה באור אחר ,חיובי הרבה יותר מחלק מהבחורות שהצגתן כאן

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט