צפיה בהודעה בודדת
ישן 24-03-08, 22:48   #11
Ido
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלIdo

עוסק ב:: צה"ל
שלח הודעה דרך ICQ אל Ido שלח הודעה דרך AIM אל Ido שלח הודעה דרך MSN אל Ido שלח הודעה דרך Yahoo אל Ido Send a message via Skype™ to Ido

ציטוט:
פורסם במקור על ידי noel clarck
שלום לכולם

מדהים, שבמאה ה 21, גברים עדיין מאויימים מנשים. עדיין לא קלטתם, שאנחנו יותר חזקות ממכם בכ"כ הרבה תחומים, כולל בתחום הכוח והשרירים, שאתם מתעטפים בהם בכ"כ הרבה גאווה?!!?!

התמונות באמת קיצוניות. אף אחת מהן לא נולדה ככה. כל אחת מהן עשתה שימוש מוגזם בחומרים.

במקום זה, שימו תמונות, שמחמיאות ומהללות את הגוף הנשי והשרירי, כמו אותן מתחרות figure באולימפיה - כל אחת שם דוגמנית, יפיפיות!

מאחר והתחום בארץ כ"כ מדולל בבנות, לקחתי על עצמי, בתור נציגה רשמית של איגוד ה - i.f.b.b בארץ, לקדם את תחרויות הנשים.

השנה, באליפות ישראל באוגוסט, תיפתח קטגוריה נוספת - בודיפיטנס - שהיא קטגוריית ביניים בין הפיטנס למרת ישראל. הקטגוריה פונה לאותן נשים, שמצד אחד לא מעוניינות במראה שרירי ומגודל מדי, אך הן גם לא מתעמלות, כמו הבנות בפיטנס ולא רוצות לעשות רוטינה.

אני קוראת לכם, חבריי פורום יקרים, לעזור לי למצוא את אותן בנות, שירצו לעלות ולחוות את חווית התחרות.

למרות שלקחתי מקום שני, אני גאה ושמחה להיות חלק מהאיגוד ומקווה שהשנה עוד בנות יהנו מהחוויה.
שלום לך נואל..
תודה על התגובה. לדעתי את צודקת פה ב80 אחוז, אבל אין מה לעשות גברים לא יאהבו בחיים את עניין הבודיבילדינג הנשי..כי זה בהחלט לא יפה. אם כבר הפיטנס לדעתי לא דוחה אותי אישית.. הוא יפה דווקא.. והרבה מהבנות שם נראות מצויין..
בקשר להצלחה הנשית לעומת הגברית בתחומים בחיים אני בכלל לא מסכים איתך. הגברים מכניסים בממוצע יותר מהנשים, וזה רק חלק מהדוגמאות שקיימות.
Ido מנותק   הגב עם ציטוט