צפיה בהודעה בודדת
ישן 04-12-13, 20:06   #14
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
כל הקטע הוא שאני בא מעולם של ספורט אם זה כדורסל בליגה גבוה אחרי זה פוטבול והיום קרוספיט והרמת משקולות.
פשוט מה שמעצבן ונראה מאד מוריד מוטיבציה בתחרויות פיתוח גוף הם שהשיפוט מאד סובייקטיבי ולפעמים גם מאד מושחט כך שבניגוד לספורט שבו התוצאה היא זאת שקובעת קלעת יותר? רצת מהר יותר? המפת יותר משקל? ניצחת... אצלך המצב הוא קשה בהרבה.
בגלל זה תהיתי לגביי מה ששאלתי , אני מבין חבר'ה שרוצים להתפרנס מזה אבל כל שאר החובבים (כמוך) יכול להיות שיוציאו להם את הנשמה עד שהם יגיעו להישג גם אם זה הגיע להם עוד לפני. ובשביל מה? ברוב המקרים פרס של אבקת חלבון...
באמת מי שיש לו את המנטליות להמשיך אחרי כל זה, כל הכבוד לו.
סורי על הכתיבה העילגת אני כותב מהפלאפון

שוב אתה מפספס את הנקודה
העניין של "אתה מקבל פח חלבון", נו באמת
מי עושה את הפרויקט הזה כדי לקבל פח חלבון?
גם בנושא המיקום, שמע תמיד רוצים להביא את הראשון
אבל גם זה לא העיקר
בעיני לפחות, העיקר הוא הסיפוק הנפשי האדיר שאני מקבל מההתקדמות שלי, נגד עצמי
מהשיפור
מהדרך
מהשלמת המשימה
מהיום של אחרי, שמתפרקים ואוכלים
מהתמונות, מהחוויה
אין לזה תחליף
אז בנאב"א לא היו נותנים לי ראשון גם אם הייתי עולה נגד שוקי החתול, אבל אתה חושב שלא נהניתי ממה שכן השגתי כשהתחריתי שם?
נהניתי מאוד
הם לא הרסו לי את החוויה
הם לא הצליחו

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט