צפיה בהודעה בודדת
ישן 31-03-09, 23:58   #1
oRis
חבר פעיל

הסמל האישי שלoRis

ברירת מחדל כמה שאלות לכל התותחים פה שיצא להם לעשות חיטוב:]צריך טפים

מה קורה אחים ..."שאני אומר אנשים תותחים זה אנשים שהם חזקים בעסק של הפיתוח גוף כל מישהו מפתח גוף רציני הוא הרבה יותר רעב עצבני מה סתם בן אדם שבדיאטה

דרך הגב אני כבר 3 וחצי שבועות בחיטוב די קשה ורציני עד עכשיו הכלתי לפי תפריט מסודר אין יום אחד בכל ה3וחצי שבועות הלו שלא הכלתי משהו שלא רשום. וגם אני ימשיך ככה עד שאני גיגיע ל8%שומן זה המטרה אני בן אדם שלא עוצר עד שאני לא מגיעה למטרה שלי

ירדתי כמה אחוזים של שומן [= אני חושב עוד חודש בארך היה לי תמונות [=
\
א. מה אתם עושים במבצב שנגיד שעה 11 בלילה הכלתם כבר את כל התפריט ואתם מתים מרעב.

#טיפ שלי אוכל כמה ירוקת כוס דייט קולה \\\ ואם המצב ממש קשה אוכל עוד קופסת קו'טג הפילו שכלתי לפני שעה אחת + פורוסת לחם שיפון קל .. ואז לישון. זה דבר חמור ? או לא נוראה? חח איך אתם רואים את זה?

ב. אתם מיתפרקים פעם בכמה שבועות אל אורוכה טובה וגדולה שאתם אוהבים ? או שלא אני מדבר במצאה החיטוב לא בסוף או משהו

ג. אוכלים חופשי ירקות כמו פלפל אדום או אגבניות או גזר כי זה ירקות שיש להם קלוריות.
לא כמו מלפפונים וחסה שאין להם כלום

ד. כמה קלוריות אתם אוכלים בחיטוב "בארך" אני יודע שכול בן אדם זה משהו אחר סתם מעניין אותי

ה. שותים דייט קולה בחיטוב ? אני אישית חצי ליטר אמור לישתות לא יותר ואם המצב קשה ליטר וחצי

----------->לסיכום אני צריך קצת טיפם לאנשים שחיים את זה כמוני שמבניים אל מה אני מדבר ברגע שאני אומר שאני רעבבבבבבבבבבבב בלילה במיוחד כי אין לך מה לעשות ואתה לא נירדם אז קשה <-----