צפיה בהודעה בודדת
ישן 05-02-11, 23:18   #24
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

הנעליים זה do wins 2011, וחוץ מהעיצוב החיצוני שלהם אין להן כל קשר לVS, חוץ מהעקב אוליי, רוב החומרים בנעל הוחלפו לחלוטין משנה שעברה.
בקשר לתאריך אין כזה כי אני לא אזמין אלא אם כן יהיו איתי עוד אנשים.
הנעליים של ריפ OUT OF STOCK כבר 3 חודשים לכל מידה נורמלית 43-47 לגבר.

יש נעליים זולות ב20 דולר פחות, אבל זאת נעל טובה שיש הרבה המלצות עליה ולא במחיר מופרז, ואני אישית לא רוצה לחסוך לעצמי 20 דולר כשאני כבר טורח להזמין מחול, מחכה חודשיים ומבזבז לפחות 110 דולר גם ככה עם המכס והמשלוח וכו', מי שרוצה שיקנה את הglen pendlay שעולות 99 דולר.

מה החשיבות של נעל טובה תחפשו באנטרנט, יש מספיק סיבות טובות למה כדאי להשתמש בנעל נורמלית אם אתה לוקח את האימונים שלך כמו שצריך. ואני מבין שיש אנשים שעושים 250 קילו אקרוס עם אולסטאר, וחושבים שאלה הנעליים הכי טובות בעולם בשביל זה אמרתי שאין מה לפתוח על זה דיון, רק שאלתי מי רוצה להזמין.

חוץ מהיתרון הברור והעזרה לרדת נמוך מספיק בסקוואט, כל תרגיל אחר שמערב טווח תנועה זהה גם ירגיש הרבה יותר יציב ובטוח עם נעל נורמלית(קלין, סנאץ', פרונט סקוואט מה שלא יהיה)

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט