צפיה בהודעה בודדת
ישן 09-06-07, 01:46   #161
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל אליאב קרייסלר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי - Idan -
זה בדיוק מה שאמרתי, שיש לגיל לקוחות שכנראה לא הגיעו וכנראה גם לא יגיעו ליד 40 ס"מ, או אפילו 38 ס"מ, למרות שהשיטה של גיל עובדת.

לא אמרת שהיתה לך השנה איזו פציעה או משהו? ירדת במשקלי העבודה וכו'?
זה לא משנה למה הם יגיעו , גם אני יודע שבגלל שיש לי עצמות דקות הייתי יכול להיות עכשיו עם יד 44 אבל אני לא , וכנראה אם אני אשאר טבעי יהיה לי גם קשה מאוד להגיע לזה...
אבל כמו שאתה יודע אני לא צריך להסביר את זה , הקטע שאנשים משתפרים.
כל מי שאצל גיל פשוט מאוד רואה תוצאות , זה לא משנה אם הוא יכול להיות מר ישראל או בקושי מיס פיטנס...פשוט מאוד אנשים רואים תוצאות בהשוואה למצב ההתחלתי...

בקשר לפציעה שהיה לי בצוואר שגרמה לשיתוק בבייספס - עוד כחודש יש לה יום הולדת שנה לכושילאמאמא שלה הצולעת שאתמול דחפתי לה...!$!*!)%^*)@$

הייתה עוד בעיה השנה אבל היא נמשכה רק כחודש וחצי ובסוף התבררה כחרטה זה האנזימים בכבד , עשיתי בדיקה ראשונה - הייתה שלילית , אחרי תקופה קצרה ללא טיפול עשיתי עוד אחת - הייתה חיובית...אחח הרפואה הזאת תהרוס אותי

וזהו...בתקופה של ''הבעיה בכבד'' באמת ירדתי במשקל קצת (קצת הרבה) וגם בכוח ובמשקלים ובהיקפים אבל חזרתי לזה יחסית מהר...

נ.ב - עכשיו שאני חושב על זה בפועל כן השתפרתי , זאת אומרת מבחינת מראה , אולי שנה שעברה הייתי באותם היקפים אבל הייתי הרוב נוזלים עכשיו אני די יבש,אפילו מאוד יבש. הפרצוף כבר לא נראה אחרי העמסות קריאטין חחח
אליאב קרייסלר מנותק