צפיה בהודעה בודדת
ישן 09-06-07, 11:10   #175
Moshe
Banned

ציטוט:
מה שמצחיק זה שבתקופה שאתה עם גיל ירדת בצורה חולנית. עזוב את זה שהוא לפי הטענות שלך "התעלל" בך וכו'. למה אתה חושב לי הוא לא הביא תוכניות שהיו מעל ומעבר בשבילי? אתה בא ואומר לו שמע גיל אנ'לא מסוגל ככה וככה והוא מוריד וזהו! עזוב את זה, כבר אמרתי לך שאתה יורק לבאר שממנה אתה שותה (או שתית) וזה צביעות נטו מבחינתך, אבל חפיף.
"חולנית" , כולה 2 קילו בחודש , זה ממש לא חולני זה המינימום שצריכים לרדת
ואני לא רואה טעם ב6 אימוני משקולות ועוד 5 אימוני אירובי של 40 דקות בשבוע , לדעתי פשוט מיותר תגיד מה שתגיד , אני ממש אבל ממש לא מזלזל בגיל .
כמו שאמרתי לך ואני אגיד לעוד רבים גיל הוא בן אדם דגול , ידע מפה עד השמיים , ניסיון רב אבל זה ברוטלי מידי וזה דיי הוציא לי את החשק מלהתאמן במיוחד כשעשיתי 1:1 ולא פספסתי אף אימון והייתי ממש "גרמני" כמו שאומרים, מה גם שעשיתי את זה 4 חודש רצוף. לבקש לעשות פחות? , למה אני הבנתי משהו מהחיים שלי? , ידעתי שיש אופציה אחרת? סמכתי על זה בעיניים עצמות אמרתי אם הוא אמר אז אמר אני עושה וזה עכשיו פגע בריאותית או זה או מה שעשיתי לפני זה , זה פשוט 50:50 מה גם שנכנסתי בתקופה הזו 2 פעמים לאימון יתר , זאת אומרת שזה היה יותר מידי וחבל על הוויכוח המיותר הזה אני לא הולך לפתוח את הנושא הזה. אני ממש לא יורק לבאר ממנה שתיתי אני פשוט חושב שאפשר היה להשיג תוצאות דומות בפחות ברוטליות זה הכל.

ובקשר לתדירות ארוחות אתם מזיינים בשכל כבר 175 תגובות באשכול ומצד אחד יש הוכחות מהמדע אבל אתם אנשי ה"מעשה" לא הוכחתם שום דבר סתם יוצאים ביציאות "אכלתי פעם 3-4 ארוחות ביום ולא גדלתי באותה מידה" , אני בטוח שלא התאמנתם כמו שהתאמנתם עם 6 , הייתם פצועים או שהיו עוד פקטורים בנושא ש"לא גדלתם כי...".
בד"כ אותם פריקים של 6 ארוחות כשעוברים ל3 זה אומר שהם במצב נטרלי והם לא ממש מתאמנים או שקרה משהו , ככה שתפסיקו לזבל בשכל כבר.
Moshe מנותק