צפיה בהודעה בודדת
ישן 26-01-13, 22:23   #3
AchiliZ
חבר פעיל

חדר כושר: אולימפוס עם האלים

כבוד לבחור! חסר קצת "גזירות" ברגליים חזה ניראה בפיגור ביחס לכתפיים והזרועות שניראות מעולה...

ובלי קשר זה כבר ניהיה מגוכך משהו שכול חודש יש תחרויות אזוריות שכניראה אפחד לא בא ליראות חוץ ממשפחה וחברים וכמובן שזה לא מפתח את הענף
כשאני אומר ענף זה זה בראש ובראשונה הספורט וכבוד למתחרים אבל יש משהו הרבה מעבר לזה כמו לייף סטייל ובריאות וכמובן לשפר את המראה כי אפשר (כן כול שמן דוחה יכול להיראות טוב אם ירצה)ועוד אלף ואחד דברים כמו תזונה נכונה ונפש בריאה בקיצור להישתנות מfaggot חסר ביטחון לפאקינג גבר!!

למה אני אומר את זה כי הקהל שבא לתחרויות ובמיוחד הצעירים(שלא קשורים בעקיפין למתחרה כזה או אחר,חבר/דוד/אח וכו..) שבאים להיסתכל באים לקחת דוגמא ומעל הכול השראה ומוטיבציה להמשך דרכם שוואלה אם מיתאמנים נכון ושומרים תזונה גם ביום הכי "שבור" שיש זה ישתלם בסוף ואפשר להגיע לגוף שתמיד חלמו.

ומה עושים היום לפני כול דבר שרוצים? מיסתכלים באינטרנט ולפי זה מחליטים רואים תגובות וכו..אבל בחיית דינק כשכול יום יש מר חיפה, מר קיוסק בתל אביב ומר האלים במאה שערים ורואים כול מיני "ספורטאים" שעשו איזה "מהפך" בחיים שלהם שהפכו משמן לחטוב חוף חושבים שהם יהיו מרי ישראל פשוט מצחיק ולא רציני..וכמובן המארגנים על הזין שלהם העיקר יותר כסף

לבחור שזכה כול הכבוד ומיצטער שהתגובה שלי מופיעה בפוסט הזה אבל הכוונה היא כללית

(בין התגובות הרציניות שלי בפורום כדי שתעריצו)