צפיה בהודעה בודדת
ישן 04-11-06, 20:20   #18
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Real
כה גם אני חטפתי ת'אימאימא של העצבים,לא שלא עברתי ת'הטרדות טלפון גם בזמן שהיו עלי כתבות וזה,
אבל מה זה השטויות האלה?רד לשורש העיניין?
אין דבר כזה מישהו נטפל אלייך בלי סיבה ת'לא טום קרוז,
תחשוב טוב טוב מי זה יכול להיות,אחי זה יכול להיות אפילו השכן מלמטה,
הילד שמוכר לך מסטיקים,הילדה שאתה מזיין,זה יכול להיות כול אחד,
אבל למה,מה עשית ולמי,אתה אומר שזה אחד מאתר מתחרה?..
ת'יודע ת'כינוי שלו?.. אפילו ת'כינוי הבדוי .. כנס גם אתה לשם בכינוי בדוי..
ותבקש מאחד המנהלים שיברר לך מזה,כי בסופו של דבר האייפי של המחשב אותו אחד..

או שבאותו פורום אתה יכול לשחק אותה ראש קטן ולהתחבר אליו,
להיות איתו חבר וזה טוב טוב אז שהוא מתחיל לשפוך לך פרטים עליו והכול,
ככה קשר רציני בינכם ניהי וזה ת'ם ניהים אחים ואז הוא פולט מי הוא באמת,
ומשם אלוהים גדול והוא מסכן חבל על הזמן,

בקשר לטלפון זה החברה,אתה בא לחברה,אומר להם את כול זה בפנים שופך להם,
ולא רק זה,אתה גם תשפוך להם איזה שירות הם נותנים שככה בחמש דקות אפשר להרוס לבנאדם ת'חיים,
ואז הם יעשו הכול תאמין לי אחי הכול בשביל לעזור לך .

לך למשטרה,זה לא מלשין זה לא נקרא כלום,ככה בשושו לך אליהם תברר מה המספר,
בלי לעשות סקנדל בלי כלום,

ובסופו של דבר ת'תמיד יכול להיתקשר אליי וניסע בין כול החשודים ונעלה ת'בית שלהם באש,נתקשר למשטרת ההגירה להגיד שהם עובדים זרים נירה בהם 400 פעם אם אקדח מסמרים נתלה אותם על משאית בשר ונשלח אותם למזרע :]
אחי בפורום המתחרה מאוד "אוהבים" אותי שם בעיקר קובי ואסף אז להיתחבר שם אנשים זה הדבר האחרון שאני אצליח אחרי כל הליכלוכים שפותחים עלי שם ואני גם מלכלך גם אני צוחק פה על שגיא ועליהם אבל כתגובה לליכלוכים שלהם!
וכל פעם אותו בן אדם נכנס בשם משתמש חדש ואני בטוח שהוא נכנס לי גם לאיי סי קיו כי נכנסות אלי מלא "כוסיות" שרוצות להכיר אותי אם הייתי מבין גדול בפריצות הייתי פורץ לבן אדם הזה למחשב ובטח שם היה דברים שמפלילים אותו ..לשורש הענין נסיתי מלא לרדת אחי גם אחד נכנס לי לאיי סי קיו טוען שמלכלכים עליי בחדר כושר ברמת גן הביא לי שימות של מספר אנשים שהוא טוען שהם "מלכלכים" עלי והלכתי ואלה אנשים זקנים מבוגרים שלא שמעו על בודיגילדינג כל חייהם..והוא פעם קרא לעצמו אבי פלדמן ופעם איציק ופעם נאור וכל פעם משהו אחר ...
והוא מתחבר פעם ב..מליון שנה אני כבר לא יודע מה לעשות מה שאני כן יודע שאני ידע מי זה אני יעלה תמונות שלו לפה אחרי שאני יטפל בו ואחרי זה OGRISH למי שמכיר את האתר..
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט