צפיה בהודעה בודדת
ישן 26-06-07, 02:53   #16
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

אם יורשה לי לכתוב הספד קצר...

כריס בנואה בעייני מייצג את כל מה שאני רוצה להיות כספורטאי.
במשך כל הקריירה שלו ,בתוך הזירה ומאחורי הקלעים ,כריס בנואה היתעלה על הסיכויים

בתור אוהד שלו מהיום הראשון שראיתי היאבקות , היה קשה להיות אוהד של הדמות שהוא שיחק על המסך ,היה כואב לראות אותו תמיד כמעט מצליח להשיג את התואר הנכסף ,ואז על קצה השיערה מפסיד , ואז הגיעה הרויאל ראמבל שקדם לרסלמניה 20 ....כריס נכנס ראשון ,אני וחבר נוסף שלי שאוהד אותו ישבנו מול השידור באינטרנט מרותקים למסך ,בליבנו כבר הכנו תירוצים ללמה הוא יפסיד בראמבל , אבל אחרי 60 דקות של דרמה , מריטת שיערות ,והרבה אושר בסיום ,כריס בנואה היה המנצח בראמבל ,והוא היה בדרך לרסלמניה 20 ,אולי סוף סוף לזכות בזהב הנכסף ?

רסלמניה 20 הגיעה, המיין איבנט ,במדיסון סקוור גארדן ,קרב משולש מול טריפל H ושון מייקלס , אחד הקרבות הטובים ביותר אי פעם ,הצגת ענק של שלושת הכוכבים האלו , ובסוף הקרב , כנגד כל הסיכויים ,למרות שלא האמנו שזה אפשרי ,כריס בנואה זכה בתור , בדמעות של אושר צפיתי במסך כשהוא הניף את החגורה היקרה מכל הזאת באויר , מול קהל מלא עד אפס מקום ,שכאיש אחד מחאו לו כף ,צעקו את שמו כאילו אומרים לו " תודה לך כריס בנואה ,הענקת לנו אושר שנים רבות ,ועכשיו הרווחת את הפרס הזה " , ואז הרגע נעשה אפילו מרגש יותר , כאשר לזירה יצא אדי גררו ,חבר יקר של כריס ומתאבק ענק בפני עצמו (יהיה זכרו ברוך) , וככה עמדו באותה זירה, שני אלופים גדולים ,שני חברים קרובים ,שני מתאבקים שהקריירות שלהן שזורות אחת בשניה , ולרגע אחד קצר אך נצחי ,העניקו לאוהדי ההיאבקות בעולם כולו אושר ..

תודה לך כריס בנואה , על שנים של בידור ,הנאה ,ואושר שהסבת לנו
ותודה על ההשראה הרבה שנתת לי
יהיה זכרו ברוך
Rest In Peace

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק