צפיה בהודעה בודדת
ישן 29-08-08, 05:52   #49
Pro_XXL
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tipakess צפה בהודעה
של ארבל כן... ועוד עשה לי ביפס בסוף שיחק אותה...
אני ההיתי כרגע במצב של פרישה מי שראה ואתי ראה שאני לא מיתאמן החזרתם לי 110%מוטבציה לאיתמן ואני יחזור לאימונים!

עריכה:
מה שכן רציתי ללכת לנחם קצת את גילעד להגיד לו שהוא מספר אחד וכול זה למה היה נירא ממש מבוארס ממקום שלישי...
לדעתי מקום שני היה אמור לקבל בכול זות בא עם אחוז שומן אבל הרגלים הכי הכי גדולות בקטגוריה ובכללי
אין צורך לנחם אותי ידידי כי אני ממש לא באבלכבודי האבוד חזר אלי
בשנה שעברה ההכנה שלי לתחרות מר ישראל 2007 הייתה לא מקצועית,זנוחה,ולא מתוכננת בכלל הגעתי על קרוב ל23 אחוז ממש אחוז שומן של גבינה הולנדית לבמה וזה היה פשוט גועל נפשלהמון אנשים היו תגובות ממש כואבות כלפי בהתחשב שזאת סה"כ הפעם הראשונה שלי ואני הייתי חייב לנסות ולהשקיע ולקרוע תתחת ולעשות מה שאני יכול והכי חזק כדי לחזור בשייפ חזק הרבה יותר חזק!
וזה מה שעשיתי!

אני נותן כאן את כל הקרדיט על ההתקדמות והשינויי שאני עשיתי ולמקום שאני הגעתי למאמן מספר אחת בארץ איאל חסון התותח מדלית אל כרמל בן אדם שהשקיע ולא הרים ידיים והביא אותי לתוצאה שבחיים לא חלמתי להגיע אליה והסיבה היחידה שלא הייתי ממש מוכן עד הסוף זה כי היה חסר לי עוד איזה שבועיים זה הכל.תחרות או לא אני תשינויי המדהים הזה השגתי בזכות ההדרכה המקצועית שלו ובזכות זה שתפסתי את עצמי בידיים ואמרתי לא מענין אותי כלום השנה אני מתחרה!השנה אני בטופ 3 לפחות!והשנה אני מגיע בשייפ פי 20 משנה שעברה וניראה כמו מפתח גוף ולא כמו פח זבל.
ותחשבו מה שאתם חושבים כל המקצוענים שקוראים פה תשוו תתמונות שלי מ2007 לעכשיו ותיראו שאני יודע על מה אני מדבר.

איאל תודה אח שלי אני אוהב אותך

אני אומר לכם שאישית אני חושב שהתחרות הייתה מאוד מוצלחת הרמה הייתה מאוד גבוהה מבחינת מתחרים!
ראיתי הרבה מפלצות היום גם בקהל וגם על הבמה ואני רוצה להגיד לכם שסטס ועדאל חאג' ניראים מדהים וכל מי שלא הגיע לתחרות לעולם לא יודע איך הם ניראים באמת כי התמונות לא משקפות רבע מהמראה האמיתי.
כמובן שאני לא אשכח את אחת המפלצות שהיו איתי לעורך הדרך הזאת לתחרות זה את הניגרי הענק!שניראה מדהים בתחרות!אח שלי אתה תותח ואני מחזיק מימך ובישבילי אתה תמיד מקום ראשון!

בגדול?מי שלא הגיע פאקינק הפסיד!

אלי האנה 3 פעמים מר עולם אין לך מושג כמה שאני מעריך ומעריץ אותך ואת הדרך שבא אתה מקדם את הספורט בארץ והיום שהתחרתי בנאבא ממש הרגשתי כמו מתחרה ושמתיחסים אלי בכבוד ומעריכים אותי!אני אמשיך להתחרות בנאבא ולהביא תארים גדולים יותר ממקום שלישיוב"ה חבר'ה שכולנו נעבור לאיגוד מספר אחת בישראל והספורט שלנו רק ישגשג!
תבואו לראות תחרויות,תיתמכו בספורטאים,אל תזלזלו בספורט ותיתקדמו בעצמכם ותיתאמנו חזק כדי שאנשים יבינו שלספורט הקדוש הזה צריכה להיות מודעות גדולה יותר

חחח לילה טוב יאלה יום יומיים נאכל קצת ואז מסה והפעם נקיה ואני סומך על המאמן שלי שידאג לזה שאני יעלה תמונות בהמשך שירעידו לכם תמסך.

לילה טוב
Pro_XXL מנותק   הגב עם ציטוט