צפיה בהודעה בודדת
ישן 25-04-10, 18:27   #6
Nitro Speed
חבר פעיל

הסמל האישי שלNitro Speed

ציטוט:
פורסם במקור על ידי -dmd- צפה בהודעה
תשמע, אני רוצה שתעשה משהו, קח את האצבע האמצעית ואת האגודל שלך ביד הימנית ותנסה לעקוף את פרק כף היד.
מצליח? בקלות ועוד יכול להמשיך? סביר להניח שאתה אחד מאיתנו.
בוא נעשה בדיקה נוספת, העצמות שלך דקות והbiceps ארוכים ודקים? ואפילו לא מגיעים עד סוף האמה? ושוב, כנרא שאתה אחד מאיתנו.
דבר ראשון תפסיק להקשיב ל"אנשים הגדולים" בחדר כושר, אתה לא ואני מדגיש לא! אחד כזה.
לכל אחד יש גוף אחר ולכן גם סוג האימונים הוא...אחר!

מה שאתה צריך זה:
*לאכול 6-8 ארוחות ביום, כל 2 עד 3 שעות. למרות שזה עדיין מאיץ את חילוף החומרים זה מספק לגוף מספיק חומר בנייה זמין.
*תפסיק לרוץ, עימוני הריצה וההליכה צריכים להיות קצריםם ככל האפשר רק כדי לתחזק את הלב ריאה.
בהליכה ובריצה חילוף החומרים עולה וזה אומר שאתה שורף שריר יקר ארך.
*כשאתה מתאמן, תנוח 2-3 דקות בין סט לסט ותעבוד עם משקלים גבוהים!
אני ממליץ בתור התחלה(אם אתה חדש במכון כושר) 3 אימונים בשבוע שבכל אחד אתה עובד על כל הגוף.
לא הרבה תרגילים כך שהאימון לא יהיה ארוך מ50-60דקות. ותעשה זאת כמה חודשים כדי שהגוף שלך ויותר נכון המפרקים. המשקל צריך להיות מספיק גבוה בשביל שתוכל לעשות 12-10 חזרות.
לאחר כמה החודשים האלו, תוכל מה שנקרה לעלות בדרגה.
כאן אתה תאמן 2 חלקים בגוף בכל אימון, 3 אימונים בשבוע. עכשיו כשהמפרקים שלך מוכנים והגוף שלך יודע מה זה להרים משקולות תוכל להעלות משקלים לרמה של 6-9 חזרות.
רוב הסיכויים שעד אז תלמד יותר על הנושא ועל מבנה הגול שלך, ושוב אני מדגיש שלך!! לא של הבודיבילדרים במכון, אלה שלך!

לאחר זמן ממושך יותר השרירים שלך כבר יתרגלו לזה ותוכל להתחיל באימונים רצינייים.
שזה אומר להחליף תרגילים, לשנות את המשקל שיתאים למס חזרות אחר[4-5 ו 6-8] ובזה בעצם "להתקיף" את השריר מכל צד ובעומס אחר כדי לא ללת לו להתרגל וכדי שהוא רק יגדל.

לפי מחקרים אחרונים שנערכו, אימוני כוח[4-5 חזרות עם משקל גבוה] עוזרים לפתח את הכוח וכמובן את השרירים בצורה היעילה ביותר לבעלי חילוף החומרים המהיר ectomprthים.

תהנה, ובהצלחה! אל תשכח בשבילינו יותר זה פחות! ->[רק בעניין האימונים]
באוכל....תאכל כל כמה שעות והרבה, הגוף שלך יזדקק להרבה חלבון בעיקר כשתעבור לאימוני כוח.
כמו כן אל תהסס להכניס לגוף פחממות ושומנים, למאן האמת אנחנו האקטומורפים הם היחידים שלהם באמת מותר לאכול ג'אנק פוד בתקופת האימונים! כמובן לא הכל, גם לזה צריך לבוא בחוכמה ולדעת שאתה יכול לקבל הרבה פחממות וחלבונים מהג'אנק.

המטרה שלך היא להקטין את מספר החזרות עם הזמן ולהעלות את המשקל, לנוח הרבה בין הסטים ומה שאומר לבוא ולרוץ החוצה מהמכון! כמו כן המנוחה חשובה מאוד, לאנשים מהסוג הזה בדרך כלל לוקח יותר זמן "לנוח" אחרי האימון ולכן שינה של 8 שעות נחשבת מעולה! לא לישון 14 שעות כי זה בזבוז של אותו הזמן שבו יכולת...לאכול!!!! D=
זיינת את ה אמאמא של השכל עם האנדומורף אקטומורף מיזיונומורף.
זה לא משנה,אתה תהיה במאזן קלורי חיובי אתה תגדל.[נקודה]
ואגב,לפני שאתה מייעץ לאחרים,לך תקרא מאמר או 10,למה אתה חי על מיתוסים והידע שלך לא משהו בכלל.
Nitro Speed מנותק   הגב עם ציטוט