צפיה בהודעה בודדת
ישן 20-07-07, 15:06   #37
TheGift
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cheque
אני בדיוק כמוך, אבל אם רוצים לגדול לא צריך לסבול. מאיפה הבאת את זה? אפשר להנות גם מהאוכל, אנחנו לא מכוניות שמתודלקות, כשמתלדקים רכב, הוא לא מרגיש שום הנאה, אלוקים\הטבע בראו אותנו בחסד (או התפתחנו אבולוציונית בצורה כזאת, בסדר?) עם חוש הטעם כדי שנוכל גם להנות מהמזון וזה לא חייב להיות שווארמה או פיצה. אני לדוג' מאוד נהנה מאורז מלא + חזה עוף, ארוחה בריאה שגם טעימה , גם מיוגורט 0% אני נהנה, גם מגבינות למינהן אפילו באחוז שומן אפס אני נהנה, אבל טונה במים? זה באמת כמו לאכול משהו חי. אנ החלטתי שעד כמה שאני משקיען בתחום הזה, אני לא אוכל את זה יותר, תאמינו לי שאפשר לגדול בלי טונה במים. אם טונה בשמן זה פשוט לא בריא אז נוותר בכלל על הטונה. נאכל דגים כמו סלמון\נסיכת הנילוס שאמא מכינה לשבת.
תשמע, אף אחד לא אמר שזה חובה לאכול טונה במים. להפך, בגלל הכספית שיש בזה רצוי לאכול קופסא אחת ביום מקסימום. אבל אתה חייב גם לגוון אחי. האחרוחות היומיות שלי, למשל, מורכבות מחביתה ( 8 חלבון ושתיים מלאות), גבינה לבנה, חזה עוף, פסטרמה, גבינה צהובה, שייקים, טונה...

בכול מקרה, אני תמיד אעדיף לאכול גבינה לבנה וטונה במים במקום שתי קופסאות של גבינה לבנה. אף על פי שאין הבדל משמעותי, הגיוון חשוב. אתה יכול גם לקנות טונה קפואה ולהכין במחבת. תאמין לי שזה יוצא בנזונה, הרבה יותר טעים מטונה משומרת.
TheGift מנותק   הגב עם ציטוט