צפיה בהודעה בודדת
ישן 16-11-12, 01:41   #6
MaorSwan
חבר פעיל

כללי:: אידיוט בהשעייה - ראה הוזהרת

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
זה בהחלט לא קל בהתחלה לעבור לlb, זו לא פוזיציה "טבעית" אבל אני יכול להגיד לך שראיתי מספיק שחיפים שהתרגלו. ממבט חטוף הטכניקה שלך לא נראית רעה במיוחד. אתה יורד מספיק עמוק אם לא יותר מדי עמוק, יש לך מעט באט ווינק (גו תחתון מתעקל מעט בתחתית) ומעט גלישת רגליים אבל זה מאוד שכיח ולא בעייתי לתקן, קשה לראות מהזוית הנ"ל אבל אתה מוציא ברכיים החוצה מספיק? אתה עומד צר או רחב? סה"כ מצבך נראה סביר לחלוטין ולא חושב שיש סיבה להתייאש. תמיד אפשר למצוא אנשים שעושים hb עם משקלים גבוהים אבל זו לא סיבה מספקת, lb יותר מאוזן ויותר מתאים לאימוני כוח, אם אתה לא בכיוון הזה - לא סוף העולם. מאור - כמה הסקוואט שלך אם יורשה לי לשאול?

עריכה: ראיתי את המשקלים שלך, נזכרתי שבעבר הייתי במצב זהה לשלך ואמרתי לא אכפת לי אני לומד lb, ובדיעבד זה היה מאוד נכון לעשות. יש סיבה למה ממליצים לעשות lb.
ניסיתי כמה פעמים ללמוד ויש מישהו שילמד אותי, הבעיה היא שיש לי דלקות חריפות בשתי הכתפיים והמיקום של המוט ב-lb + האחיזה עושים לי כאבי תופת בכתפיים אז בכל פעם שניסיתי ללמוד, ויתרתי מהר מאוד בגלל הכאבים. בתור מתחרה, תאמין לי שהייתי מעדיף לעשות lb [גם כי בעבר היה לי hb 105x5 וכשניסיתי lb הצלחתי 120x5 בקלות], אבל הכאבים לא נותנים לי.
MaorSwan מנותק   הגב עם ציטוט