אשכול: כתבה חשודה
צפיה בהודעה בודדת
ישן 19-08-07, 04:39   #48
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

נראה לך שאני ממציא מחקרים? תשאיר מייל, אני אשלח לך. רק שים לב שהבנת לא נכון, לא אמרתי שהם בפרוטוקול של ארוחה אחת ביום. קרא שוב.

אתה מתחיל לעייף אותי, זה באמת מיותר. לפי מה שאני אומר, זה תלוי בגודל של הארוחות. אם תאכל 5 גרם חלבון ו5 גרם פחמימות או שתאכל ארוחה של 3000 קלוריות, לא נראה לך שההשפעה בעוד 8 שעות תהיה שונה? מאחר והם לא בפרוטוקול של ארוחה אחת ביום, הטענה שלי בכלל לא קשורה אליהם. לפי המחקר, הארוחה הזו באה לאחר צום של מספר שעות ואנחנו לא יודעים את גודל הארוחה האחרונה לפני הצום. מכל מקום, כפי שציינתי, זה לא קשור לטענה שלי. יתר על כן, מה מיוחד ב24 שעות? מה מקדש את המספר הזה שדווקא אם הצום היה 24 שעות היית מסכים איתי?

ההגדרה שלך לתיסוף היא מרתקת, אני מציע לך לכתוב ערך במילון. אתה אומר שזה תוסף ביחס למה? ביחס לזה שיצא להם לאכול פעם בחיים שלהם משהו חוץ מזה? אפשר להתייחס לזה כארוחה לכל דבר, ההגדרה "תוסף" היא סתם משחק של סמנטיקה.

אתה רוצה להגיד שלא יכולת להבין את מה שאני אומר בלי ההודעה שלי? קשה לי להאמין. תקרא טוב את כל ההודעות, תבין מה אני אומר, תבין מה יש במחקרים, אם יש לך תובנות המשך לשאול או להקשות. אני מצטער על הטון, אבל באמת שאני לא מבין על מה הויכוח ומה אתה מנסה להראות.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט