צפיה בהודעה בודדת
ישן 21-10-09, 20:43   #27
BlueNinja
חבר פעיל

הסמל האישי שלBlueNinja

חדר כושר: Life&Fitness

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
הברכיים אמורות לצאת החוצה. הנה זאת הסיבה למה אומרים לך שכנראה שאתה לא עושה מושלם. תמיד יהיה מקום לתיקונים במיוחד אם אתה לא יודע הבדל בין היי באר לואו בר ולא באמת התמקדת בטכניקה.

לגבי יעילות של פיצולים אצל מתאמן מתחיל - גם תוכניות סופר-יעילות למתאמן מתחיל כמו ss או fbw בסיסי וטוב, אם המתאמן לא יהיה עם ליווי צמוד וחשוף לביקורת חיצונית ממושכת מצד מי שמבין ברמה טובה, והמתאמן לא יתן 110% גם בתזונה וגם במאמץ במכון - התוצאות יהיו בהתאם.

לדוגמא חבר שלי הבאתי לו fbw בסיסי ובאמת בלי מקום לטעויות, אבל אחרי שהסברתי לו על סקוואט ובנט אובר למשל, אני רואה אותו אחרי כמה אימונים שהוא היה ללא ליווי והטכניקה שלו הלכה קפוט. בנט אובר הוא עושה כמו אפרייט רו וסקוואט הוא עושה בצורה הצפויה שמתחיל עם מוט על הגב יעשה. אז מה הפלא שהוא לא מתקדם?

תקשיב אני לא מתאמן מתחיל,התחלתי בגיל 14וחצי התאמנתי כחצי שנה,זאת הייתה התקופה שלא ידעתי כלום פשוט,וגם לא התקדמתי יותר מדיי מהסיבה הפשוטה שהרמת הורמון הגוף שלי הייתה מאוד נמוכה.

חזרתי להתאמן בסביבות 15 וחודשיים משהו כזה,לעט לעט למדתי והעשרתי את הידע שלי,במיוחד מהפורום ומכל מיני אנשים שמבינים בתחום, התוכנית abc עבדה עליי מעולה,בחודשיים האחרונים עשיתי חיטוב מהרגע שחזרתי ירדתי מ 16% שומן לאיזור של ה 12 ככה ועכשיו אני בעצם מתחיל מסה,אם תסתכל תראה תמונות שלי אני לא מתחיל (תחפש בזירת הגולשים)
שנאי עושה סקוואט הכפות רגליים מכוונות החוצה בזווית (לא בהגזמה) הברכיים לא יורדות כמו פלס,הם גם בזווית כמו הרגל,הסקוואט שלי טוב אבל אם אתם אומרים אני אלמד גם את זה אינלי בעיה,אני לא בא להתווכח או משהו.
בעצם התחלתי ss כי אני רוצה לעלות במשקלים, (חגגתי 16 לפני שבועיים-3שבועות ) בגלל הגיל לא הייתה לי התקדמות גדולה במשקלים וגם בגלל שעשיתי חיטוב.

No Pain No Gain !
BlueNinja מנותק   הגב עם ציטוט