אשכול: יש אלוהים?
צפיה בהודעה בודדת
ישן 11-01-08, 14:05   #209
Xtazi
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Powerlifter
בדיוק איזה אינטרס יש להם לשקר??

זה לא שיש להם אינטרס לשקרר !!!! הם לא יכוליםם לשקרר ולא אף אחד אחר כי זה ניסויי שפירסמו אותו בכל העולם ברשתות טלוויזיה יש הרבה שלא מאמינים אבל זאת עובדה !!!

יש הרבה כאלה שבכח לא רוצים להאמין שיש בורא שהוא יצר הכל הם חושבים שהכל הגיעה סתם במיקרה !!!

במיקרה השמש נימצאת במקום המדוייק שלה שאם היא הייתה סנטימטר אחד פחות היה לנו פה בעולם רק קרח ואם היא הייתה סנטימטר אחד יותר אפילו חצי סנטימטר היה פה טמפרטורה כזאת גבוהה שאף אחד לא היה יכול ליחיות פה !!! ועצם זה שיש לנו אור חלש בלילה מהירח ושיש לנו מים !! הכל במיקרה ?!!? וישיש אטמוספרה שמגינה עליינו מהשמש ומדברים שיכולים להגיעה אלינו מהחלל !?!? במיקרה ?!?

במיקרה מתוך זרע קטן קטןן מתפתח בנדם כל כך גדול וחכם !??!?! אתה רוצה להגיד לי עכשיו שאין דבר כזה נשמה שאתה חיי רק לפי המוח ?!?! בבקשה אני רוצה ליראות שיעשו רובוט שיכול לאהוב לחשוב לבד בלי שיביאו לו את הנתונים !! אני רוצה לראות כזה דבר!!!![\\

אם אני לוקח בנדם ששוקל 120 קילו כולו שרירים אני שורף אותו עד שהוא מגיעה לעפר אתה יודע כמה הוא ישקול ?? 200 גרם גג !!! מין העפר תקומו ולעפר תחזרו (משהו כזה אני זוכר )

יש לך מושג עד כמה חכם גוף האדם ?!?!?

הכל במיקרה שלכל החיות בעולם יש שרשרת מזון שהם תלויות אחת בשנייה !?!? ויש לנו עצים מייצרים לנו גלוקוז חמצן וגם אוכל

"עץ בוקיצה בן 80 שנה, למשל, מגיע לגובה של 25 מטרים. עלוותו, בעלת קוטר של 15 מטרים, מטילה צל על שטח של 160 מ"ר והיא כוללת כ-800,000 עלים, אשר להם שטח פנים כולל של 1,600 מ"ר; השטח הכולל של דפנות תאי העלים מגיע ל-160,000 מ"ר. נפח העץ אותו ניתן להפיק כחומר גלם הוא 15 מ"ק, והוא שוקל 12 טון, כמחצית מתוכם פחמן. בכל שעה צורך העץ 2,352 גרם של פחמן דו-חמצני, 960 גרם מים ואנרגיה בסך 25,435 ג'אול. הוא מייצר בשעה 1,600 גרם גלוקוז ו-1,712 גרם חמצן - התצרוכת הממוצעת של עשרה בני אדם. במשך 80 שנותיו עיבד העץ 40 מיליון מ"ק של אוויר."

בלי עצים לא היינו יכולים לינשום וגם לא היינו מקבלים ויטמין C והיינו מתים לעט לעט מחוסר ויטמין C
Xtazi מנותק   הגב עם ציטוט