צפיה בהודעה בודדת
ישן 17-04-11, 18:36   #44
טייני
הרס רש"י שליטא

הסמל האישי שלטייני

כללי:: הרס הנביא

אם לדבר תכלס בלי הצגות- זה נתון לויכוח, לרוב האנשים הוא לא נותן, אבל אם כן זה עם ישיבה חזק על הוריד, תיקונים, הערות וכל ההצגה. אישית אני מתאמן שם תקופה דיי ארוכה יחסית והוא מכיר אותי טוב, אז הוא איכשהו עוד מסכים לזרום ולתת לי לעשות את מה שאני צריך, אבל כמובן עם כל ההשגחה התיקונים וכל הענינים, בגדול קרציה לא קטנה. אני בנאדם שמסוגל לספוג הרבה יחסית, וגם שונא להתאמן במכונים הומי אדם, אז אני מעביר את האימון למרות כל זה. רוב האנשים לא מסתדרים עם המצב הזה ולכן בוחרים במקומות אחרים. יש עוד כמה קטעים לדוגמה למי שחושב על מנוי וחשוב שידע מראש כמו למשל לא אוהבים צעקות שם, לא אוהבים "תחרויות" (אנערף?), ויש הקפדה יקית על החזרה של כל משקולת למקום שלה ע"י מי שהשתמש בה.
בכללי אני יכול לספר משיחה איתו שהסיבה לכל האנטי והסירוב לתת לעשות דדליפט וסקבטים היא שבעבר מתאמן תבע את המכון בבית משפט בתביעה גדולה מאוד כשעבד בסמית' כמו מפגר, ובתביעה נטען שזו אחריות של המכון ונהיה טררם שלם לתקופה של כמה שנים. בסופו של דבר התביעה נפלה כי התובע נתפס על שקר, אבל מאותה תקופה סרגיי בתור הבעלים נמנע מהסיטואציות האלה ולכן לא רוצה את כל עניין תרגילי הכח שם ונמנע מזה. זה מצב בעייתי, אבל בתור בעלים של מכון פרטי ולא רשת (תקציבים בסיסים ביותר) אני יכול להבין גם אותו.
דברו איתי במסנג'ר בכיף אם יש לכם עוד שאלות, התערבבנו לגמרי פה, ואני גם רמת גני כמובן.

נערך לאחרונה על ידי טייני, 17-04-11 בשעה 18:41.
טייני מנותק   הגב עם ציטוט