צפיה בהודעה בודדת
ישן 15-05-13, 03:04   #75
SaharKazes
מר ישראל עד 90 ק"ג ואלוף האלופים של איגוד IFBB לשנת 2014 מר מרכז ומר דרום מקום 1 לשנת 2014

הסמל האישי שלSaharKazes

כללי:: סהר לא שחר קיבינימאט!
עוסק ב:: Israelbody+
חדר כושר: Factory אזור

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kalina צפה בהודעה
אנחנו טוענים שמיתחרה יכול לעלות איפה שבא לו,מציעים אלטרנטיבה הכי משובחת,הכי מושקעת. אם הזמן לכולם יהיה ברור תואר של איזה איגוד הוא באמת יוקרתי,ואזה תואר הוא " תואר של לטביה" .
עכשיו אולי יכולו שינויים ב ifbb כי יש אומרים כי ההנהלה הולכת להתחלף,מאור נכנס לתמונה,אבל אני אזכיר לכם,שבילדינו זה לא היה קורה,היו ממשיכים להתחרות באולמות כדורסל ובריכות שחיה,קטגוריות של בן אדם וחצי עם דמי השתתפות בגובה שכר לימוד וגביעים של 10 שקל קילו. אנחנו מציבים רף גבוה וזה גורם לכולם לרצות להשתפר.
לנושא של נתי,הוא יום ליפני החליט שהוא עולה על הדרך,זכותו המלאה,שלחנו לשם אולי 10 מיתחרים של נאק,כדי לחזק את הקאסט.חבל שאם אחרים אין לנו את אותם יחסי שותפות וזה לא באשמתינו. הסאנקציות באות דווקא מכוון ההנהלה.הכי מעליב שזה מעמיד את המיתחרים במצב פיודלי של אשכרה ימי הביניים...
עבדות בוטלה,אחים שלי,מי שעדיין מרגיש שהוא חייב סוחר עבדים,אנחנו מוסרים תנחומים מעומק לב. אנחנו- עם חופשי.בארצינו.
אנטון, אתה צודק חלקית. בודיבילדר עם כוונות להגיע רחוק בתחום ולהתקדם יודע מראש שאין הרבה כתובות חוץ מ-ifbb, הוא חייב להתחרות ולהתקדם בארגון בארץ כדי שיוכל להמשיך הלאה ואולי להגיע לקריירת pro. עם כל הכבוד לאירועים שאתם מרימים פה (ואגיע גם ביום חמישי לצפות), אי אפשר להשוות בין nac/nabba בחו"ל לבין ifbb, כך שלא כל כך משנה מה תהיה הרמה בתחרות בארץ, מעניין אותנו חו"ל (לפחות לי). מה שגורם לי לחזור לנקודה שעוד ארגון בארץ הוא מיותר.

ALLMAX ISRAEL
SaharKazes מנותק   הגב עם ציטוט