צפיה בהודעה בודדת
ישן 26-02-10, 22:08   #19
tal-iz
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Philip_k צפה בהודעה
טל,
אני אישית התחלתי להתאמן בתוכנית abc, חשבתי שהיא תוכנית טובה בעלת נפח והיא גורמת לי להתאמץ וכתוצאה לגדול. להגיד את האמת עבדתי 7 אימונים בשבוע (5 כוח + 2 אירובי) כאשר לפעמים הייתי עושה 2 אימונים (אירוב + כוח) באותו יום. להגיד שלא ראיתי תוצאות אני לא יכול להגיד, אבל רק עכשיו אני מבין עד כמה היא לא אפקטיבית.
אחרי 3 חודשים של ss היום אני עומד על 100 קילו לחיצת חצה, 135 קילו דדליפט, פרס 67 קילו. לעומת משחקים שהייתי עושה בתוכנית הקודמת (משקלים) כרגע אני עושה 3 תרגילים באימון וזה מספיק(אני מרגיש את זה מעולה)

אתה רוצה לגדול ולהתפתח, תקשיב לאנשים פה יש הרבה אנשים בעלי ניסיון של שנים בתחום.
עזוב אותך תוכניות פחות אבקטיבות, תעשה תוכנית למתחיל תלמד את התרגילים ותוסיף משקל למוט.
בקשר לfbw, תשלב סקוואט דדליפט במשקלים נמוכים/ תלמד את הטכניקה.

בהצלחה.
תודה רבה, זאת התגובה שחיפשתי, רואים שהתעמקת במה שניסיתי לשאול, וענית לעניין.

אני חושב שאני בדיוק במצב שאתה היית בו, התחלתי עם ab עכשיו abc ובאמת אי אפשר להגיד שאין

תוצאות, להפך יש תוצאות יפות מאוד, אבל כמו שאמרת זה נראה כאילו אפשר להגיע לאותן תוצאות ויותר

בהרבה בפחות מאמץ מבוזבז ולרכז את המאמץ בצורה נכונה. אם ככה אני צריך לעשות שינוי בחשיבה

ולראות איך אני בונה לעצמי תוכנית חדשה, המדריך שלי הוא לא ילד בן 25 מדובר בבנאדם רציני מאוד העניין הוא שנוצר איזשהו קיבעון מסויים אצל מדריכים והעומס בחדר כושר לא מאפשר להם להתייחס בצורה עניינית ומתאימה לכל מתאמן ומתאמן
tal-iz מנותק   הגב עם ציטוט