צפיה בהודעה בודדת
ישן 08-08-08, 14:27   #11
shai224
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלshai224

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shai^mymon צפה בהודעה
וואלה shai224 גם אני מכיר את הדף הזה :):):):) על הדף הזה דיברתי,אתה צודק במאה אחוז רואים שזאת סתם חברה שמוכרים אותה בעיקר במדינות ערב חחח וזה הרי ברור למה אין אותם בהרבה מדינות.

Ironman לא נראה לי ששי בא בקטע של גזענות והוא אפילו ציין את זה,נראה לי שרצה להוכיח שמדובר ביצרן קטן עם סחורה לא איכותית ושלא יעבדו עלינו שמדובר בחברה רצינית,גם אני אישית לא הייתי מכניס מוצר של inter active לגוף שלי,מי שחוסך 30-50 ש"ח על הגוף שלו פשוט עושה שטות,תחסכו על תוסף לאוטו או משהו כזה אבל משהו שאתם מכניסים לגוף?? ועד אחרי שאומרים לכם פה שאנשים מקבלים איתו כאבי בטן ושילשולים? לכו על חברות מוכרות ואמינות וזהו זה הגוף שלכם אנשים!!!!!!!!!!!!!!!
מחזק את דברייך איש , תודה לך והנה לכם עוד מישהו שאכן הבין מהם מוצרי החברה הזאת. ועד כמה איכותה ירודה בשוק .
שלא תבינו אותי לא נכון , ממש לא פתחתי את הפוסט הזה בקטע חס וחלילה של גזענות או משהו בסגנון הזה , מה שניסיתי להראות פה זה סך הכל שבאמת מדובר ביצרן קטן ושלא יערבבו פה אנשים על גודלה של החברה כי זאת לא המציאות כפי שהיא.
על הדרך , רציתי לפרסם את המודעה שפתאום משום מה נעלמה לה מאתר החברה שלהם שבה בעצם הבעלים של החברה , נסראללה הזה מודע למדינות שרוכשות את המוצרים שלו וציינתי אילו מדינות שבינייהן איראן עיראק וכו'...
אם זאת באמת היתה חברה בעל שם חזק ואיכות בלי פשרות , נדמה היה לכם שהמוצרים שלה היו נמכרים סך הכל ב 18 מדינות בעולם? לי אישית לא נראה , אם בכלל מדובר על 18 או אפילו פחות.
קחו לדוגמא את צ'מפיון או אופטימום שאלו מוצרים בעלי איכות בלי פשרות שלא יורדים אף פעם מאיכותם וכמובן מוכרים ונמכרים בכל העולם כולו , לחברות כגון אלו אני מייחס חשיבות רבה כי כמו שציינתי , על -איכות- לא מתפשרים , ובאמת תחשבו פעמיים לפני שאתה מכניסים "חומרים" בעלי איכות ירודה לגופכם.

shai224 מנותק