צפיה בהודעה בודדת
ישן 10-05-13, 14:42   #31
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ
עוסק ב:: מזכיר NAC ISRAEL
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך MSN אל KALINA Send a message via Skype™ to KALINA

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
זה פשוט בדיחה, מאוד מקווה שהpl בישראל שעוד בחיתולים לא ידרדר לרמה כזאתי...
הקטע המגוחך שאי אפשר להגיד איזה איגוד הכי חזק כי זה פשוט על המזל איזה קאסט נופל איפה, אני מכיר בחור שלקח מקום נמוך בנאבבא שבוע-שבועיים אחרי זה לקח ראשון בifbb, לפעמים זה יכול לקרות הפוך אין שום עקביות... שלא נדבר על תחרויות איזוריות.
ניגרי לגבי דיטיילז ברגליים צר לי לבאס אותך אבל ראיתי מתחרים עם רגליים מאוד קטנות באוף סיזן שקיבלו דיטיילז מדהימים בחיטוב. זה שהם חטובים לא אומר שהרגליים גדולות.
לגבי עלות / תועלת של מתחרה זה עניין דבילי להתווכח עליו זה לא ספורט רווחי ואף אחד לא עושה בשביל הכסף, הדבר היחידי ששווה לעשות זה מאמן / יועץ / ווטאבר לוקח מר ישראל עד 5 קילו לגילאי 24-25 וחצי קטגוריית פיטנס נמוך ואז רושם את זה בכרטיס ביקור. שלא תבינו אותי לא נכון גם בpl זה ככה.
אני מקווה מאוד שיקרה משהו חיובי ומישהו מאיזשהו איגוד ירים את הענף יתן תחרות מעולה ואז אף אחד רציני לא ירצה להתחרות בשאר האיגודים ותסתיים כל הסאגה הזאתי.
אנטון אני מסכים איתך (לשם שינוי) שקל לדבר דרך המקלדת (ע"ע עצות ללפיד) אבל זה חלק מהעניין... גם בלהיות שר אוצר וגם בלהיות bb או ספורטאי כלשהו.

לצורך העניין אני כן שילמתי כרטיס לפני כמה שנים
מי זה המישהו הזה?