צפיה בהודעה בודדת
ישן 02-07-11, 20:27   #26
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sha111 צפה בהודעה
קודם כל אני אסביר לפי מיטב הבנתי שיש קשר בין ההשלכות של חרם מוצרי החלב(קוטג') לבין אבקות החלבון ,והוא שהייצור של אבקות החלבון של חברות מהארץ כאן הוא לא רווי במתחרים בהיות ויש מכסות ייצור ממשלתיות שאותם יזמו מתולדות קום המדינה אותם קרטלי תעשיות החלב (הקיבוצים ותנובה ודומותיה ) בהם לא ניתן להרחיב את הייצור וממילא המחיר בהתאם וכך גם שאר שוק מוצרי החלב פה בארץ. באם יבוא היום ואכן תתרחש כאן רפורמה יסודית בתחום אז גם אבקות החלבון (מי גבינה) המיובאות מחו"ל יצטרכו לתת פייט על המחיר כנגד היצרנים מהארץ וכך אנו הצרכנים נרוויח .

עכשיו בוא ואסביר לך משהו המוצר הוא מוצר בסיס לכל דבר ועניין !!
תעשה סקר ותראה כמה אנשים שמתאמנים ועושים ספורט צורכים אבקות חלבון -מוצר נפוץ מאד אפקטיבי פרקטי .
מבחינה תזונתית הוא מוגדר "תוסף" אבל ההגדרה למוצר בסיסי נקבעת עד כמה הוא נפוץ שמיש ויעיל בתזונת הציבור ואת המציאות הנוכחית כיום צריך לתקן בחוק .

ותרשה לי לומר לך דבר ..אתה ואני והציבור הישראלי הורגלנו להיות פראיירים ולבלוע מה שאנשי ההון
"חינכו " אותנו כצרכנים להתנהג .פתאום גילינו שיש פייסבוק שזאת בעצם במה אחת גדולה שיכולה לאכלס את כולנו שם ולקבוע עובדות בשטח גם ע"י מהפכות וחרמות.
כרגע אנשים רק התחילו לעכל את מימדי הכח העצום הנתון בידם לקבוע עובדות
(וכמובן מחירים :-))

אשמח אם אחד מאנשי ההנהלה מהרשת "ישראל בודי " יסביר לנו הלקוחות כיצד נקבע המחיר מרמת היצרן בחו"ל /בארץ עבור בשינוע/מכס/מיסים ועד רמת הלקוח.
יקירי אבקת חלבון מוגדר כתוסף, זהו לא מוצר בסיס... זה אפילו לא נופל בקטגוריה של מוצר בסיס, כך שכל הטענה שלך מופרכת מהיסוד מעצם העובדה הפשוטה, אבקת חלבון אינה מוצר בסיס. אם לחם או קוטג' עולה במחירים לשמיים השכבות החלשות שמתבססות על מוצרים אלה נפגעות, אם המחיר של אבקת חלבון עולה מי שנפגע זו נישה קטנה של ספורטאים... עשה לי טובה אל תבייש את עצמך יותר עם טענות שאין להן שום בסיס.

נעול.