צפיה בהודעה בודדת
ישן 18-04-07, 21:55   #49
Deja Vu
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MosheB
אתם ממש מפונקים מה רע בטונה , זה אחלה של דבר אני יכול לאכול בלי הגבלה גם יבש בלי כלום
עם כפית שמן זית זה נהפך למעדן משהו טילים טוב כנראה התרגלתי בכל מקרה אין אוכל מגעיל או לא טעים יש אוכל שלא התרגלת לאכול אותו או שהוא חדש לך מבחינת הטעם
אני מבטיח לכם שאם תאכלו חרא של סוס כל יום לארוחת צהריים במשך חצי שנה אחרי חצי שנה תגידו שזה אחלה של דבר , הכל עניין של הרגל ואם ממש רוצים את זה אוכלים את זה בלי להתסכל על זה יותר מדי וכשמתחילים לחשוב על מזון מסויים כאל מגעיל ואללה זה 0% זה כבר פסיכלוגית אתה אומר לעצמך איזה מכה זה עכשיו .. , אז ככה זה יהיה כנ"ל באימונים אני בא בהנחה בכללי ש 80% מכל הקטע של התזונה וההתמדה והאימונים תלויים במוח ובלי זה אי אפשר להמשיך (יש הטוענים שאפילו יותר , כמובן שהשארנו את שאר האחוזים לגנטיקה , מאמץ פיזי ושאר הירקות)
לא בטוח לגביי החרא של הסוס חח אבל בעיקרון תצודק הכול עניין של הרגל באמת שאני נהנה מהטונה במים ומהקוטג חצי אחוז ומכל הדברים "המגעלים" האלה הכל בראש כמו שרובכם הרגלתם את עצמכם אני מקווה להפסיק לאכול שטויות ומהקולה לעבור למים תאמינו לי שהשינוי מטונה בשמן למים ומהקוטג חמש אחוז לחצי אחוז הוא פחות קיצוני
Deja Vu מנותק   הגב עם ציטוט