|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#1 |
חבר פעיל
|
![]() תמיד הייתי משתמש באבקות חלבון...
נראה לי יותר נוח חטיף חלבון ... זה יוצא יותר יקר בסוף? האם יש איזה חטיף שיתן את אותם הערכים של אבקת חלבון וכ60 גרם סוכר ענבים? כמובן עם תקציב הגיוני.. שלא יצא הרבה הרבה יותר יקר מאבקה... כי אם כך אשאר עם אבקה וסוכר ענבים. אשמח לקבל לינק לחטיף כזה באתר.. תודה רבה.. ((: |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
חבר פעיל
|
![]() תיקנה את morsos של אופטימום הבנתי עוגיה טעימה אש אני אישית הולך לקנות חד פעמי כי זה יוצא פי 3 בערך יותר יקר מאבקה וחבל על הכסף..
אבל חד פעמי להתפנק זה טוב ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
חבר פעיל
|
![]() גם הרבה יותר יקר, וגם מכיל הרבה קלוריות מיותרות.
טוב לשימוש חד פעמי או להשלמת ארוחה אבודה במהלך יום עמוס. |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
חבר פעיל
|
![]() זה נחמד, יחסית יקר מאוד והטעם הוא טעם לא רע אבל לא איכותי כמו וופלים/שוקולדים למיניהם, אתה עדיין מרגיש טעם ומרקם שונים מאוד
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
אחראית תזונה ותוספים.
תאריך הצטרפות: May 2006
הודעות: 3,294
גיל:: 24
עוסק ב:: מדריכה בחדר כושר
|
![]() לגוון מידי פעם או במקום ארוחה או ממתק זה בסדר אבל באופן קבוע זה לא משתלם אפילו החטיף הכי זול שיש שנע בסביבות 12-15 ש"ח יצא לך בחודש 360-450 ש"ח
__________________
mmm |
![]() |
![]() |
![]() |
הגדרות אשכול | |
אפשרויות הצגת נושא | |
|
|